حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران اعلام کرد:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران،گفت: امسال تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت و سایر متقاضیان پنج دهک پایین درآمدی اعطا می شود.
کد خبر: ۹۵۳۲۸۹۶
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهدی سلامی با بیان اینکه یکی از اصلی ترین اهداف این نهاد توانمندسازی جامعه هدف از طریق اشتغال و خودکفایی است،افزود: امسال تسهیلات اشتغال  و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت  و افراد پنج دهک پایین درآمدی اعطاء می شود.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمته امداد استان تهران، تصریح کرد: در صورت تأیید شورای حمایت کمیته امداد منطقه محل سکونت متقاضی، افرادی که دارای دهک های شش و هفت هستند برای ایجاد شغل، می توانند از تسهیلات اشتغال کمیته امداد بهره مند شوند.

 

وی با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال از طریق بانک‌های عامل انجام می‌شود، اظهار کرد: اعطای وام های اشتغال از محل بند ب تبصره 18در تعامل با بانک ها، دستگاه های اجرایی استان و صندوق کارآفرینی امید و منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به گروه‌های هدف پیش‌بینی شده پرداخت می شود.

 

سلامی به شرایط عمومی دریافت تسهیلات اشتغال از این نهاد اشاره کرد و گفت : ایرانی الاصل بودن، دارا بودن مدرک حرفه آموزی و مهارتی، داشتن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از خدمت (برای آقایان)، سکونت در محله ارائه درخواست، دارا بودن مدارک هویتی (کارت ملی وشناسنامه )، نداشتن بیمه اجباری، دارا بودن شرایط سنی 18 تا 55 سال و در صورت تأیید اداره منطقه مورد مراجعه تا 65 سال، از شرایط عمومی دریافت تسهیلات اشتغال از این نهاد است.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمته امداد استان تهران، اضافه کرد: داشتن مدرک مهارتی و مجوزهای لازم پیرامون شغل مورد نظر ، توان ارائه تضامین به بانک ها، نداشتن چک برگشتی و اقساط معوق وام گیرنده و ضامنین نیز از شرایط اختصاصی دریافت وام است.

 

وی خاطرنشان کرد: مددجویان کمیته امداد و پنج دهک پایین در آمدی  برای دریافت تسهیلات اشتغال می توانند به دفاتر کمیته امداد و یا به نشانی سایت hayat.emdad.ir  مراجعه و ثبت نام نمایند.

 

سلامی یادآور شد: همچنین افراد جویای کار که نیاز به اشتغال در واحدهای صنفی دارند می توانند در این سایت ثبت نام نمایند.

 

ارسال نظرات