خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دوره آموزش ضابطین قضایی بسیج ، با حضور ضابطین قضایی در سالن اجتماعات سپاه ناحیه بهبهان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۳۳۰۱۱
|
۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج بهبهان: با همکاری دادگستری ،نیروی انتظامی شهرستان بهبهان، خواهران و برادران بسیجی این شهرستان در یک کارگاه یک روزه، دوره ضابطین بسیج را آموزش دیدند.

 

در تصریح این خبر آمده است ، دوره آموزش ضابطین قضایی بسیج با حضور دادستان محترم شهرستان،فرماندهی نیروی انتظامی و سپاه ناحیه بهبهان و مسئولین معاونت های سپاه در سالن اجتماعات سپاه ناحیه بهبهان برگزار گردید .

 در این کارگاه آموزش ضابطین بسیج با تبیین نقش و تکالیف متعدد ضابطین در کشف و بررسی جرم با عملکرد صحیح و به موقع، اجرای احکام قضایی تسریع و تسهیل می‌شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهبهان تصریح کرد: نقش بسیار مهم ضابطین در شناسایی و مقابله با جرایم مشهود و غیرمشهود بسته به اینکه ضابط در چه مرحله‌ای از جرم اطلاع می‌یابد، در تعیین تکالیف او بسیار مهم است.

 

او افزود: اجرای دقیق و به هنگام دستور‌های قضایی می‌تواند در رفع اطاله دادرسی و تسهیل و تسریع در اجرای احکام قضایی راهگشا باشد.

 

سرهنگ قاسمی اضافه کرد: آموزش در همه حال نقشی سازنده‌ای در ارتقای سطح عملکرد‌ها دارد و با اجرای این قبیل آموزش‌های راهبردی به ابهامات و سوالات مطروحه نیز پاسخ داده شده و فرایند‌ها و ساز و کار‌ها روشن و شفاف در یک مسیر تعریف شده قرار می‌گیرند.

 

 او، ضمن تبیین وظایف و مسئولیت ضابطین، شناخت موضوعات و مسائل حقوقی و اطلاع کافی از قوانین و اجرای دقیق مقررات را بهترین ملاک سنجش و ارزیابی عملکرد ضابطین برشمرد.

 قاسمی افزود: بر اساس قوانین مصوب مجلس در باب حمایت قضایی بسیج توافقات صورت گرفته تا سازمان بسیج و دادستانی کل کشور و فراجا گامی موثر در کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح جامعه بردارند و موجبات ترویج معروفات را فراهم کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین