خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرپرست فرمانداری اهواز با اشاره به پرداخت نشدن عوارض آلایندگی از سوی صنایع گفت: در حال پیگیری هستیم تا حق خوزستان را بگیریم و این موضوع نیاز به عزم جدی همه مسئولان خوزستان دارد.
کد خبر: ۹۵۳۳۰۲۴
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۰

سید احمد موالی‌زاده در خصوص پرداخت نشدن عوارض آلایندگی از سوی صنایع آلاینده مستقر در خوزستان گفت: در خصوص پرداخت عوارض آلایندگی، به دلیل اعمال نظر وزرای نفت و اقتصاد که دیگران هم را طوری راضی نگه می‌داشتند، حق خوزستان داده نمی‌شد.

وی با اشاره به ۷ مرتبه سفر رئیس جمهور به خوزستان، افزود: نگاه دولت این است که حق خوزستان داده شود و در این راستا انقلاب و رنسانسی در موضوع عوارض آلایندگی خوزستان ایجاد شده است.

سرپرست فرمانداری اهواز گفت: با توجه به این نگاه دولت توانستیم بیش از ۵ هزار میلیارد تومان عوارض آلایندگی را برای خوزستان بگیریم که کار بزرگی بوده است.

موالی زاده عنوان کرد: اخیرا نیز واریز ۲ هزار میلیارد تومان دیگر عوارض آلایندگی برای خوزستان مطرح شده است.

وی بیان کرد: در حال پیگیری هستیم تا حق خوزستان را بگیریم و این موضوع نیاز به عزم جدی همه مسئولان خوزستان دارد، نه تنها مدیران اجرایی دولت. نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و ائمه جمعه باید کمک کنند تا حق خوزستان را مانند استان‌های دیگر بگیریم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین