حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان -مسئول بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کند گفت:عرض و طول بسیج متناسب با عرض و طول انقلاب است و بسیج محدود به مکان و جای خاصی نیست، و هرجا برای نظام تهدید پیش آید بسیج حضور فعال دارد.
کد خبر: ۹۵۳۳۳۳۲
|
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲

فلسفه وجودی بسیج این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان؛ سردار محمد زهرایی در جلسه قرارگاه بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (ع) استان به فلسفه وجودی بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: بسیج تبدیل کننده تهدیدات به فرصت‌ها است و با توجه به اینکه ایران اسلامی تمدن نوین اسلامی را پایه گذاری می‌کند همیشه با تهدیدات مواجه بوده است.
وی افزود: رویارویی همیشه بین جبهه حق و باطل بوده و دشمنان از دشمنی خود دست بر نمی‌دارند و ایران اسلامی نیز از جبهه حق طلبی کوتاه نمی‌آید بنابراین رویارویی ادامه دار است.

مسئول بسیج سازندگی کشور گفت: زمانی دشمنان با جنگ تحمیلی علیه نظام جمهوری اسلامی تصور می‌کردند می‌توانند بر نظام غلبه کنند، اما با شکست به این نتیجه رسیدند این کار غیر قابل انجام است.

وی با بیان اینکه تاکتیک‌ها همواره تغییر می‌کنند بیان کرد: در حال حاضر در جنگ تمام عیار اقتصادی، ترکیبی، روایت‌ها، رسانه‌ها و ... هستیم و در آینده نیز ممکن است جنگ‌ها از نوع جمعیت، آب و... باشد، بنابراین با توجه به اینکه دشمن دست از خصومت بر نمی‌دارد وظیفه بسیج این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کند.

سردار زهرایی عنوان کرد: نظام دیوان سالی اداری درگیر بروکراسی است و نمی‌تواند کار جهادی انجام دهد، به همین دلیل باید مولود و فرزند انقلاب که بسیج است برنامه‌ها را انجام دهد و ساز و کار بسیج این است که درگیر کار اداری نشود و در همه عرصه که نظام تهدید می‌شود حضور پیدا کند.

وی بیان کرد: عرض و طول بسیج متناسب با عرض و طول انقلاب است و بسیج محدود به مکان و جای خاصی نیست و هرجا برای نظام تهدید پیش آید بسیج حضور فعال دارد و باید خود را با گام دوم انقلاب هماهنگ کند

مسئول بسیج سازندگی کشور به سند اعتلا اشاره کرد و گفت: سند اعتلا فرمان رهبری است و بسیج گام دوم؛ بسیج مردمی بوده و فضای بسیج برای ورود افراد با سلایق مختلف باز است.

وی با اشاره به اینکه بسیج باید کار قرارگاهی انجام دهد عنوان کرد: قرارگاه‌ها برای رفع بحرانهابه وجود می‌آیند و بسیج باید آماده کار قرارگاهی باشد.

سردار زهرایی با بیان اینکه کار مهم قرارگاه ظرفیت سازی بر اساس سه راهبرد جهاد خدمت، جهاد تبیین و امید آفرینی است گفت: متاسفانه در جامعه برخی کار‌ها تبیین نشده است و روایتگر اول نیستیم و لازم است در تبیین و روایت اول انعکاس هنرمندانه داشته باشیم و باعث امیدآفرینی در جامعه شویم.

وی تصریح کرد: هرجا میدان عمل از افراد انقلابی خالی شد باطل حضور پیدا میکند و اولین وظیفه قرارگاه و بسیج پر کردن میدان و میدان‌داری است و تبیین، کار رسانه و فضای مجازی است.

مسئول بسیج سازندگی کشور ابراز داشت: پنجره فرصت بسیج برای امید آفرینی و تبیین خدمت است و می‌توان از این طریق اقشار خاکستری را از دریچه خدمت وارد بسیج کنیم و به فضای حقیقی بیاوریم.

وی افزود: هر جهادگری حداقل باید یک نفر را در جنگ ترکیبی به انقلاب نزدیک کند وبزرگترین کار تبیین جهادگران در عمل، در میدان واقعی اتفاق می‌افتد.

سردار زهرایی بیان کرد: در حال حاضر دوره ریزش‌ها است و تهاجمات شدید علیه انقلابیون به راه افتاده است و باید روی اراده، باور‌ها و ارزش‌ها کار تبیینی انجام شود.

فلسفه وجودی بسیج این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کند

ارسال نظرات