حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان وبلوچستان از پلمپ 2 رستوران متخلف و تشکیل پرونده کیفری برای متصدیان آن خبر داد.
کد خبر: ۹۵۳۳۷۹۱
|
۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۹

ابوالفضل احمدزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در زاهدان اظهار داشت: در ادامه روند سرکشی های منظم از صنوف مختلف و انجام گشت های مشترک، بازدیدی سرزده از دو رستوران مطرح و بنام در شهرستان زاهدان انجام شد که متاسفانه با تخلفات بهداشتی متعددی روبرو شدیم.

وی افزود: ارائه غذای مانده شب گذشته به مشتریان روز بعد، عرضه و استعمال قلیان، نگهداری گوشت فاسد و تاریخ مصرف گذشته، استفاده از جوش شیرین به عنوان تقلب در تولید مواد غذایی، نداشتن کارت و گواهی بهداشت پرسنل، عدم رعایت بهداشت فردی و... از جمله برخی تخلفات این دو رستوران بود که به تایید بازرسان رسید.

به گفته احمدزاده؛ در این بازدیدها پس از تائید بازرسین مرکز بهداشت، دامپزشکی و در حضور نمایندگان اصناف موضوع تهدید علیه بهداشت عمومی محرز و هر دو رستوران که در بولوار بهداشت و میدان شهید فهمیده این شهر فعالیت دارند پلمپ گردید.

سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان وبلوچستان تاکید کرد: متاسفانه در این رستوران ها گوشت های غیرقابل مصرف که دارای بوی نامطبوع نیز بودند طبخ و با قیمت های گزاف به مردم فروخته میشد که ضمن پلمپ هر دو واحد، برای متصدیان آنها نیز پرونده کیفری در دادگاه تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال 29 مورد مشابه پلمپ شده است تصریح کرد: در بازرسی از این دو مرکز حدود 100 کیلوگرم گوشت فاسد و تاریخ مصرف گذشته کشف و ضبط شد که این روند ادامه دار خواهد بود و مردم نیز باید حساسیت های خود را بالاتر برده و در صورت مشاهده تخلفات مشابه مراتب را به دادستانی و مرکز بهداشت اعلام کنند تا در اسرع وقت با آنها برخورد جدی شود.

ارسال نظرات