حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرماندار مهریز از برگزاری نمایشگاه آوای خدمت با هدف بیان دستاورد‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
کد خبر: ۹۵۳۴۸۲۹
|
۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از مهریز، محمد دهقان بنادکی فرماندار مهریز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت، به برگزاری نمایشگاه آوای خدمت در این هفته اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه ۲ الی ۸ شهریور ماه با حضور مدیران و کارشناسان ادارات از ساعت ۱۷ تا ۲۲ دایر است و در کنار آن، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا نیز برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه سه پروژه بزرگ در این هفته در مهریز به بهره برداری می‌رسد ادامه داد: همزمان با هفته دولت، طرح‌های نهضت ملی مسکن، توسعه بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) و انتقال آب از یزد به معدن سرب و روی مهدی آباد دهستان بهادران با حضور مسئولین استانی و کشوری افتتاح می‌شود.

وی حضور مدیران ادارات در نمازجمعه، حضور فرماندار در ۳ مسجد شهر و بخشدارمرکزی در ۳ روستا و برگزاری مسابقات فوتسال جام هفته دولت ویژه کارکنان ادارات را از جمله برنامه‌های این هفته در شهرستان برشمرد.

فرماندار مهریز بر اطلاع رسانی خدمات انجام شده به مردم تاکید کرد و گفت: برخی از دستگاه‌ها در امر اطلاع رسانی ضعیف عمل می‌کنند که ضروری است تمهیدات لازم برای این موضوع اندیشیده شود.

ارسال نظرات