خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه تیپ ۱۲ قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: اگر بخواهیم آینده این کشور تضمین شود، باید فرهنگ بسیج و بسیجی در کشور حکم‌فرما و جریان داشته باشد تا احدی نتواند چشم طمع به کشور ما داشته باشد.
کد خبر: ۹۵۳۴۹۶۹
|
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید هادی موسوی، مسئول نمایندگی ولی فقیه تیپ ۱۲ قائم آل محمد (عج) استان سمنان در اختتامیه دوره تکمیلی بسیجیان تیپ ۱۲ اظهار کرد: بسیج و مهر بسیجی بودن یک افتخار بزرگ است و فرهنگ بسیجی راه گشای مشکلات جامعه است.

وی افزود: ارزش بسیج و بسیجی آن‌قدر والاست که حضرت امام خمینی (ره) فرموده‌اند «خدایا مرا با بسیجیانم محشور بگردان» و رهبر معظم انقلاب نیز اخیراً از چند بسیجی مانند شهید صدرزاده نام می‌برند و می‌فرمایند اینها الگو هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ 12 قائم آل محمد (عج) استان سمنان خطاب به بسیجیان تأکید کرد: قدر خودتان و جایگاه و لباسی که در آن هستید را بدانید و مواظب باشید تا از خط بسیج و بسیجی منحرف نشوید. مواظب خودتان هم از نظر جسمی و روحی و هم از نظر عقیدتی، سیاسی، معنوی و ... باشید.

موسوی اظهار کرد: امروز در شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ای بیش از ۲۷۰ کانال به صورت شبانه‌روزی در حال بمباران دروغ علیه افکار جوانان ما هستند؛ بنابراین باید از همه نظر برای مقابله با این تهاجم دشمن آماده بود.

وی با بیان اینکه آینده این انقلاب و کشور و نظام در دستان شما جوانان است، تصریح کرد: اگر بخواهیم آینده این کشور تضمین شود، باید فرهنگ بسیج و بسیجی در کشور حکم‌فرما و جریان داشته باشد تا احدی نتواند چشم طمع به کشور ما داشته باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین