خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نشست صمیمی روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم با هدف هم‌افزایی و ارتقاء رشد علمی و فرهنگی دانشگاه‌های استان قم به میزبانی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۳۶۶۴۵
|
۰۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و با ابتکار سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)، روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم به میزبانی سپاه استان قم گرد هم آمدند و در رابطه با ارتقاء رشد علمی،‌ فرهنگی و آموزشی دانشگاه‌های استان به گفتگو پرداختند.
در ابتدای این نشست که با دبیری سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان قم صورت گرفت، تعدادی از روسای دانشگاه‌های استان به بیان راهکارهای برای ارتقاء‌ رشد علمی، فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانشجویان پرداختند.
هم‌افزایی علمی و فرهنگی دانشگاه‌ها به میزبانی سپاه استان قم
در ادامه سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) به تعاملاتی که بین سپاه و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی قابل عملی شدن است پرداخت و درخواست هم‌افزایی بیشتر به منظور ارتقا دانشگاه‌های قم و رسیدن به دانشگاه تراز انقلاب اسلامی نمودند که مورد استقبال روسای محترم دانشگاه‌های استان قرار گرفت.
هم‌افزایی علمی و فرهنگی دانشگاه‌ها به میزبانی سپاه استان قم

رشد تولید علم، اسلامی شدن مراکز آموزش عالی، حمایت از تشکل‌های انقلابی دانشگاه‌ها همچون بسیج اساتید و بسیج دانشجویی، اهتمام ویژه در برپایی اردوهای راهیان پیشرفت اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های قم و تبیین مسائل مختلف جامعه با هدف امیدآفرینی بین قشر جوانِ تحصیلکرده، بخشی از مباحث مطرح شده در این نشست بود.

خاطر نشان می‌شود به همراه روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان معاونین آموزش، دانشجویی، فرهنگی و بسیج اساتید دانشگاه‌های استان نیز در این نشست حضور داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها