حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
امام جمعه گیلانغرب در یادواره شهدای شهرستان گیلانغرب:
حجت الاسلام فاطمی نسب در یادواره شهدای شهریور ماه گیلانغرب گفت: جبهه استکبار و دشمنان امروز از انقلاب جهانی حضرت سیدالشهدا (ع) نگران هستند.
کد خبر: ۹۵۳۸۳۵۹
|
۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، امام جمعه شهرستان گیلان غرب در یادواره شهدای شهریور ماه شهرستان گیلان غرب که در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد ضمن اشاره به حرکت بزرگ و معنوی اربعین گفت: دشمن امروز از انقلاب جهانی سیدالشهدا (ع) نگران است تا جایی که تلویزیون تروریستی مانند ایران اینترنشنال هم درصدد تخریب و بایکوت این حرکت بزرگ معنوی ، می‌گوید این همه جمعیت که در پیاده‌روی اربعین حضور دارند هیچ ارتباطی به ایران ندارند و حکومت از دیگر کشورها آدم برای پیاده‌روی آورده و این اوج درماندگی تریبون رسانه‌ای تروریستی انهاست.

وی افزود: امروز در شهرستان گیلان غرب بیش از ۲۵۰ نفر به شکل شبانه روزی در حال خدمت به زوار اربعین حسینی هستندتادر شبانه روز بیش از ۵۰۰۰ غذای گرم در بین زوار و محبان اهل بیت توزیع گردد هم اکنون در حسینیه حضرت زینب و مسجد زهرای اطهر و مواکب شهر مست جوانان و دلدادگان زیادی به شکل جهادی و بدون چشم داشت پای کار هستند.

حجت الاسلام فاطمی نسب تصریح کرد: وظیفه روحانیت و طلبه‌ها حضور در صحنه و در صحنه ماندن است تا مردم را در میدان نگه دارند و مایه دلگرمی مردم باشند.

هیچ مکتبی در جهان غیر از مکتب سید الشهدا نتوانسته مذاهب، مکاتب و ملیت های مختلف را زیر پرچمی واحد گرد آورد

سرهنگ پاسدار محمد جواد نجفی فرمانده سپاه شهرستان گیلان غرب نیز ضمن گرامیداشت یاد شهدای شهریور و تسلیت ایام اربعین گفت: هر ماه فضای شهرستان گیلان غرب با نام و یاد شهدا معطر و معنوی می‌شود در اربعین شاهد حضور میلیون‌ها نفر از اقصی نقاط کشور و بلکه جهان در یک محفل معنوی و یک کنگره راهپیمایی مقدس که شکل گرفته است هستیم، این کنگره معنوی در هیچ جای جهان سابقه نداشته و نخواهد داشت .
دکتر نجفی تصزیح کرد: هیچ مکتبی از مکاتب بزرگ جهان که داعیه تمدن دارند از شرق تا غرب از ملیت‌ها رنگ‌ها و ادیان مختلف هیچگاه نتوانستند و نمی‌توانند زیر یک پرچم جمع شوند اما مکتب سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین این عظمت و ظرفیت مثال زدنی را دارد تا همه ملت‌ها رنگ‌ها و ادیان و مذاهب مختلف را زیر پرچم واحد خود گرد آورد.
وی با ذکر عظمت اربعین حسینی گفت با ابزار مادی نمی‌شود یک حادثه فراطبیعی معنوی مانند اربعین را اندازه‌گیری کرد اگر دشمنان به اسلام می‌توانستند و توان آن را داشتند این نور منشعب شده از عاشورای حسینی که سال‌هاست به برکت سیدالشهدا در منطقه شکل گرفته است را خاموش می‌کردند اما نمی‌توانند و بلکه هر ساله در آستانه کنگره بزرگ اربعین با ترس از مکاتب اسلامی دست به بایکوت و سانسور این اتفاق بزرگ معنوی می‌زنند.

ارسال نظرات