حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به مناسبت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، دومین مراسم یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان به همراه بزرگداشت یاد و خاطره ۱۳ شهید پلیس مبارزه با مواد مخدر با حضور آحاد مردم، مسئولین شهرستان، خانواده های معظم شهدا، رزمندگان و بسیجیان گردان ۱۱۷ امام حسین (ع) در شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.
کد خبر: ۹۵۳۸۸۲۰
|
۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از لشکر ۱۴ امام حسین(ع) : به مناسبت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، دومین مراسم یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان به همراه بزرگداشت یاد و خاطره ۱۳ شهید پلیس مبارزه با مواد مخدر با حضور آحاد مردم، مسئولین شهرستان، خانواده های معظم شهدا، رزمندگان و بسیجیان گردان ۱۱۷ امام حسین (ع) در شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.

فرمانده گردان ۱۱۷ امام حسین(ع) بیان داشت: در راستای افزایش روحیه معنویت و مباحث اعتقادی و بصیرتی و سیاسی و آشنایی هرچه بیشتر بسیجیان با فرهنگ جهاد و شهادت و زنده شدن روحیه علوی و عاشورایی این مراسم اجرا شد.

وی در ادامه افزود: تلاش داریم با حضور و همکاری بیشتر در برگزاری یادواره های شهدا، بسیجیان را با فرهنگ جهاد و شهادت آشنا کنیم.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین