حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- فرمانده سپاه مرند گفت: شهدا جان خود را که گرانبهاترین هستی زندگیشان بود، تقدیم انقلاب اسلامی کردند.
کد خبر: ۹۵۳۹۲۷۵
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمدرضا هنرور در یادواره شهدا شهر بناب افزود: شهدای  جانشان را فدا کردند تا امروز بتوانیم با پیشرفت در زمینه‌های علمی، پزشکی، نظامی، موشکی و ... در برابر متجاوزان بایستیم و به عنوان امن‌ترین و قدرتمندترین کشور منطقه باشیم.
 
وی ادامه داد: دشمنان به دنبال تحریک احساسات نوجوانان و جوانان برای سوءاستفاده از آن ها در جریان اغتشاشات و آشوب‌های اخیر بودند اما هوشیاری و بصیرت نسل آینده‌ ساز ایران اسلامی، مانع رسیدن اجیرشدگان داخلی و خارجی به اهداف شوم علیه نظام جمهوری اسلامی شد.
 
هنرور تکریم و تفقد از خانواده شهدا را وظیفه مردم و به خصوص مسئولان عنوان و بیان کرد: مادر شهید، یعنی انسانی بزرگ، انسان بلند مرتبه و والا مقام، انسانی که از بزرگترین دارایی اش، از بزرگترین ثروتش و از بهترین چیزی که در زندگی داشت یعنی فرزندش گذشت تا راه خدا، رسم خدا، ارزش و آرمان های خداگونه حفظ گردد.
 
وی در پایان یادآور شد: امروز رمز پیروزی ما اتحاد و عمل به فرامین رهبر انقلاب و حفاظت از دستاورد‌های عظیم انقلاب است.
 
  
ارسال نظرات
پر بیننده ها