حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- رئیس حوزه علمیه میانه در آیین گرامیداشت سالروز شهادت حضرت امام رضا علیه السلام با بیان اهمیت مجالس بزرگداشت معصومین علیهم السلام، گفت: مجالس اهل بیت علیهم السلام، احیاگر قلب‌هاست.
کد خبر: ۹۵۳۹۳۹۳
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سعید سلیمی با بیان اینکه قلب ها براثر گناه معصیت و می میرند و ثمره اش، بدبختی و شقاوت است، اظهار داشت: نشستن در مجلسی که امر، سخن و نام ائمه در آن بیان شود، قلب‌ها را زنده می کند.

   وی بر تقویت ایمان تاکید کرده و ایمان قلبی به خدا را رافع مشکلات دنیوی و اخروی عنوان کرد و افزود: برای تقویت و تکمیل ایمان باید صفات پسندیده معصومین علیهم السلام را در خود تقویت کنیم.

   حجت الاسلام سلیمی با بیان اینکه همه معصومین علیهم السلام به تمام صفات نیکو، آراسته اند اما برخی صفات نیکو در برخی ائمه بیشتر از دیگری، متجلی شده است، بر تجلی محسوس رافت و مهربانی در امام رضا علیه السلام تاکید کرد و افزود: پرده پوشی بر عیوب مردم، مدارا کردن با مردم، و صبر بر سختی ها، از جمله صفات نیکوی اهل بیت است که اتصاف به این صفات، ایمان را کامل‌تر کرده و در دستیابی به مواهب و غفران الهی، ما را موفق‌تر می دارد.

   آیین سوگواری و عزاداری سالروز شهادت حضرت امام رضا علیه السلام با شرکت پرشور مردم و دسته‌جات حسینی در مسجد جامع شهرستان میانه برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها