حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشتهارد، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بیان و بازگویی ارزش‌ها و مؤلفه‌های پیروزی در دفاع مقدس برای نسل جوان است.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۲۹
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، نشست هماهنگی و تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان اشتهارد با حضور سرهنگ پاسدار حمید صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشتهارد برگزار شد.
بیش از ۱۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشتهارد، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بیان و بازگویی ارزش‌ها و مؤلفه‌های پیروزی در دفاع مقدس برای نسل جوان است.
صادقی با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان اشتهارد، گفت: بیش از ۱۰ عنوان برنامه به مناسبت سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزار می‌شود.
وی افزود: در روز ۲۹ شهریور در همایشی از نقش آفرینان و یادگاران دفاع مقدس در سالن فرهنگسرای ملاصدرا اشتهارد تجلیل خواهد شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشتهارد گفت: این برنامه به صورت همزمان در سراسر کشور با تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برگزار و در تهران نیز با حضور مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.
وی افزود:صبحگاه مشترک نیرو‌های مسلح، دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا، کاروان جهاد تبیین در مدارس، مسابقات ورزشی، گلباران مزار شهدا، برگزاری برنامه یاد یاران و افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی و ورزشی از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان اشتهارد است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین