حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نفرات اول مسابقات قرآن و نماز شرکت توزیع برق و شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری راهی مرحله نهایی مسابقات وزارت نیرو در تهران شدند.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۴۹
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری به نقل از  روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت از اعزام فرزندان همکار به مسابقات قرآنی وزارت نیرو خبر داد.

محمد کریمی گفت: پس از برگزاری مسابقات قرآن  و نماز شرکتهای صنعت آب و برق چهارمحال و بختیاری در مرحله استانی نفرات اول رشته های مختلف این جشنواره به مرحله کشوری راه یافتند.

مهندس کریمی افزود: هفدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو در شهر تهران در حال برگزاری است .

رئیس شورای انسجام بخشی شرکتهای آب و برق چهارمحال و بختیاری افزود ۵۳ نفر از فرزندان کارکنان زیر مجموعه وزارت نیرو در رشته های مختلف در مرحله استانی با هم به رقابت پرداختند.

 کریمی افزود فرزندان همکاران در شرکت آب و فاضلاب ، شرکت توزیع برق و شرکت آب منطقه ایی استان در چهار رشته قرائت و اذان، حفظ موضوعی ، مفاهیم و احکام به رقابت پرداختند.

قابل ذکر است خانم ها چهرازی و باباجانی پور و آقایان جمشیدی و رحمانی از جمله نفرات اول مرحله استانی مسابقات به مرحله کشوری اعزام شدند.

گفتنی است؛ هفدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو سراسر کشور ۲۸ لغایت ۳۰ شهریور در شرکت برق منطقه ایی تهران در حال برگزاری است.

ارسال نظرات