حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
۲۰۰ بسته لوازم‌التحریر توسط بسیج دانش‌آموزی سپاه ناحیه مقاومت سروستان به دانش‌آموزان نیازمند این ناحیه اهدا شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۹۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سروان محمد رضایی مسئول بسیج دانش‌آموزی ناحیه سروستان در حاشیه توزیع۲۰۰ بسته لوازم التحریر اظهار داشت: ارزش ریالی این بسته‌ها ۱۴۰ میلیون تومان است.

وی تصریح کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، محوری‌ترین برنامه‌ این سازمان، کمک مومنانه و تهیه لوازم‌التحریر شامل کیف و دفتر و خودکار برای اقشار نیازمند است که بسیج دانش‌آموزی با کمک خیرین به کمک دانش‌آموزان نیازمند شتافته است.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآوری دلاورمردی‌های جوانان غیور این مرز و بوم است و امروز همه تلاش کنیم دین‌مان را به شهداء ادا کنیم، افزود: امروز هرچه داریم مرهون خون شهدای گرانقدر و رزمندگان آن دوران است.

وی با اشاره به اینکه در این برهه، هجمه رسانه‌ای و ماهواره‌ای، انقلاب اسلامی را هدف گرفته است و مسائل فرهنگی که جوانان و رزمندگان آن دوران با مسائل فرهنگی که جوان امروز با آن روبروست قابل قیاس نیست، تاکید کرد: امروزه مسائل فرهنگی جوان ما را هدف گرفته است و امروز جنگ نرم فرهنگی، درون خانه هاست.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها