خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
بمناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولان شهرستان و فرماندهان نیروهای مسلح در خرمشهر از رزمندگان پیشکسوت دوران طلایی دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد.
کد خبر: ۹۵۴۰۱۴۵
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج شهرستان خرمشهر؛ 

فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر ضمن عرض سلام و درود به روح بلند وملکوتی بنیانگزار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی"ره" و ارواح طیبه شهداء گفت؛ امروز در این مکان دور هم جمع شدیم و همانند سایر نقاط کشور به بیانات ولی امر مسلمین جهان گوش جان سپردیم و در واقع تجدید پیمانی با ولی امر مسلمین داشتیم.

سرهنگ لویمی افزود؛ گرامی می داریم روزهای خاطره انگیز و پر فراز و نشیب ۸ سال دفاع مقدس را و تجدید پیمان می کنیم با آرمانهای امام راحل عظبم الشان و شهدای والامقام، این همایش به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شده،ما هر کاری هم بکنیم نمی توانیم جوابگوی زحمات و ایثارگری های شما باشیم لذا از همه شما عزیزان صمیمانه تشکر می کنیم. 

 

وی اظهار کرد؛ بیش از ۱۲۰ نفر از پیشکسوتان در این جلسه شرکت کردند و تعدادی از عزیزان هم نتوانستند در همایش شرکت کنند، لذا وظیفه خود می دانیم در این ایام به منازل آنها سرکشی کنیم و شخصا در منازل عزیزان حضور پیدا کنیم.

تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در خرمشهر

تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در خرمشهر

تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در خرمشهر

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین