حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان _ شهردار زنجان با اشاره به اینکه قطعا در تمام رویدادهای شهر، باید شهرداری پای کار باشد، گفت: چراکه شهرداری خانه ملت است و تمام همکاران در تلاش برای خدمت هستند و یکی از عرصه‌های خدمت؛ عرصه فرهنگی است.
کد خبر: ۹۵۴۰۱۵۸
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱

یکی از عرصه‌های خدمت؛ عرصه فرهنگی است

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ علی‌رضا فیروزفر ظهر امروز در نشست خبری مشترک که با میراث فرهنگی زنجان برگزار شد؛ اظهار داشت: مدتی است در شهر زنجان شاهد اتفاقات مثبتی هستیم .

شهردار زنجان با اشاره به اینکه قطعا در تمام رویداد‌های شهر، باید شهرداری پای کار باشد، گفت: چراکه شهرداری خانه ملت است و تمام همکاران در تلاش برای خدمت هستند و یکی از عرصه‌های خدمت؛ عرصه فرهنگی است.

وی با اشاره برگزاری دو رویداد آش و صنایع دستی که پیشرو هستند، اذعان کرد: جشنواره آش و صنایع‌دستی برای شهرمان بسیار رویداد خوشایند است و از ۱۶ سال گذشته این رویداد در شهر برگزار می‌شود و سال گذشته با اینکه برخی ناآرامی‌ها به دلیل ناآگاهی عده‌ای رخ داده بود، اما در شهر زنجان جشنواره آش برگزار شد و ملت فهمیم زنجان در چنین اوضاعی به خوبی این جشنواره را برگزار کردند.

وی با بیان اینکه سعی داریم تا کاستی‌های موجود را برطرف شود، تصریح کرد: با عنایت پروردگار متعال متحد با هم پای کار جشنواره برای به یاد‌ماندی‌تر کردن جشنواره خواهیم بود.

شهردار زنجان گفت: امیدواریم همه با هم با فراهم کردن محیطی پر از نشاط و در چارچوب شرع و با در نظر گرفتن فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی این جشنواره را به خوبی برگزار کنیم.

وی در خصوص تامین پارکینگ در این جشنواره نیز گفت: باید برای تامین پارکینگ و ترافیک این رویداد برنامه‌ریزی شود تا زحمت همشهریان و مهمانان به حداقل برسد.

ارسال نظرات