حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در آستانه شروع سال تحصیلی جدید نشست روشنگری سیاسی و بصیرت‌افزایی ویژه مدیران و معلمان شهرستان فنوج برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۱۹۰
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از فنوج، نشست بصیرت‌افزایی و روشنگری سیاسی با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه  فنوج، مدیر و معاونین اداره آموزش‌وپرورش و فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام عبدالواحد سپاهی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج فنوج بیان کرد: امروزه دشمن با استفاده از فضای مجازی، ماهواره و شبکه‌های معاند تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند تجمع عظیم عاشقان حسینی را در اربعین کم‌رنگ نشان دهد و قدرت تحلیل و تبیین را از نوجوانان و جوانان ما بگیرد.

حجت‌الاسلام سپاهی در ادامه افزود: ما می‌توانیم با تبیین مسائل سیاسی و رفع ابهامات برای قشر دانش‌آموز از بروز انحراف در ذهن نوجوانان جلوگیری نموده  و باعث رشد و ترقی آنها شویم.

تیمور مبارکی مدیر اداره آموزش‌وپرورش شهرستان نیز فنوج در پایان خاطرنشان کرد: یکی از وظایف اصلی فرهنگیان در سال تحصیلی جدید بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی به دانش‌آموزان است. چون که انگشت اشاره دشمن بر روی دانش‌آموزان می‌باشد و همچنین دشمن درصدد برنامه‌ریزی برای سال تحصیلی جدید است.

ارسال نظرات