خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: شناسایی مسائل فرهنگی گام اول مهندسی فرهنگی است و در این راستا پنج مساله ریشه‌ای، جامع و اولویت‌دار فرهنگی در استان مشخص شده است.
کد خبر: ۹۵۴۰۲۰۸
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان عبدالله افرازه شهاوند چهارشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه خوزستان در سالن جلسات استانداری خوزستان از جمله این مسائل به تغییر در سبک زندگی اسلامی – ایرانی، تضعیف باور‌های دینی، تضعیف جایگاه و تاثیرگذاری مراجع فرهنگی رسمی و غیررسمی و چالش‌های فرهنگی حاشیه نشینی اشاره کرد.

وی ادامه داد: ۱۸۴ برنامه و فعالیت دستگاهی برای کاهش و کنترل هر یک از این مسائل تدوین شده است.

شهاوند با اشاره به اینکه نقشه مهندسی فرهنگی کشور اصلی‌ترین سند بالادستی نظام در عرصه فرهنگ محسوب می‌شود، گفت: برش استانی نقشه شامل برنامه عملیاتی نقشه در سطح استان است که طبق ساختار و فرآیند مندرج در آیین نامه تدوین و اجرای برش‌های استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور و با توجه به اسناد، ظرفیت‌ها و مسائل استان تهیه و اجرا شده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان اضافه کرد: برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی خوزستان در افق ۱۴۰۵ تهیه و تدوین شده و در این زمینه خوزستان سیزدهمین استان کشور است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین