حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
با حضور مسئولین شهرستان دشتی از رزمندگان ،ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر تقدیر به عمل آمد.
کد خبر: ۹۵۴۰۲۳۰
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتی ،سرهنگ زارعی تبار فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی در مراسم تجلیل اظهار داشت: به لطف خدا و همت ملت قهرمان ایران و رهبری امام راحل جنگی را که دشمن برای براندازی انقلاب شروع کرده بود با موفقیت و پیروزی به پایان رساندیم.

سرهنگ پاسدار محمد رضا زارعی تبار افزود: در این ۴۴ سال دشمنان تلاش داشتند که انقلاب را ساقط کنند ولی امروز همه شرق و غرب می‌دانند که بدون اراده ملت ایران نمی‌توانند کاری در منطقه انجام دهند و ما این اقتدار را از گنجینه دفاع مقدس بدست آوردیم.

زارعی تبار ادامه داد: جبهه مقاومت با الگوگیری از دفاع مقدس شکل گرفت و اگر جبهه مقاومت شکل نگرفته بود سرنوشت خیلی از کشورها مشخص نبود.

وی با بیان اینکه در این دفاع مقدس مردان و زنان حضور پر رنگ داشتند، ادامه داد: شاید در دفاع مقدس زنان در پشت جبهه فعالیت داشتند ولی امروز زنان در خط مقدم هستند.

وی ادامه داد: در جهاد تبیین همه باید حضور فعال داشته باشیم و دشمنان تلاش دارند فرزندان ما را منحرف کنند که در این بین نقش مادران پررنگ و مهم است.

در پایان این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان برگزار گردید از جمعی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خواهرانی که در پشتیبانی از جنگ شرکت داشتند با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

ارسال نظرات