حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
آیین جشن شکوفه‌ها در مدارس سیستان و بلوچستان با حضور بیش از ۹۲ هزار نوآموز پایه اول ابتدایی برگزار گردید.
کد خبر: ۹۵۴۰۲۶۸
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۱

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در آیین جشن شکوفه‌ها ضمن تبریک پیشاپیش آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: بر اساس برنامه هر ساله آموزش و پرورش، نوآموزان پایه اول ابتدایی قبل از شروع رسمی سال تحصیلی، آغاز فرآیند تعلیم و تربیت و پا نهادن در فضای پرشور و نشاط و صمیمی مدرسه را با برگزاری مراسمی کودکانه، جشن گرفته و به ابراز خوشحالی و شادمانی می‌پردازند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در آیین محوری جشن شکوفه‌ها که صبح امروز در دبستان استقلال آموزش و پرورش ناحیه ۱ زاهدان برگزار گردید؛ ضمن تبریک پیشاپیش آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: مدارس ابتدایی سیستان و بلوچستان امروز به استقبال بیش از ۹۲ هزار نوآموز پایه اول ابتدایی رفتند.

وی در این آیین با تاکید بر ضرورت ایجاد نشاط و شادی در مدارس بویژه دوره ابتدایی، اظهار داشت: نگاه به دوره ابتدایی باید نگاهی عمیق و بنیادی باشد.

بروشکی ادامه داد: آنچه در عرصه تعلیم و تربیت و در مقاطع مختلف تحصیلی اتفاق می‌افتد، ریشه و بنیاد آن از دوره ابتدایی شکل می گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان کرد: مشارکت و همراهی خانواده ها و اولیای دانش آموزان با اهداف و برنامه های جاری مدارس بسیار مهم و حائز اهمیت است و این تعامل دوسویه، تسهیل کننده فرآیند یاددهی یادگیری خواهد بود.

بروشکی گفت: کشور قوی در گرو آموزش و پرورش قوی است و هر کس به آینده ایران اسلامی دل دارد باید به آموزش و پرورش و دستگاه تعلیم و تربیت کمک نماید.

وی خاطرنشان کرد: سلامت رفتاری و روانی دانش آموزان برای تحقق اهداف نظام آموزشی یک ضرورت است و باید تلاش کنیم تربیت دینی، اسلامی و اخلاقی فرزندانمان در عرصه تعلیم و تربیت بهتر از گذشته رقم خورد.

ارسال نظرات