خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ علی زمانی عنوان کرد: باید گفت که دفاع مقدس برکات فراوانی داشته است که سبب شده از نظر نظامی به جایگاه بالای پیشرفت دست یابیم و انقلاب اسلامی بیمه شود. 
کد خبر: ۹۵۴۰۳۷۱
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۹

 

قزوین_ به گزارش بسیج، سرهنگ مهدی علی زمانی در همایش تجلیل از پیشکسوتان و یادگاران دفاع مقدس که صبح امروز در سالن باران شهرستان آبیک برگزار شد اظهار کرد: دین و عصاره و خلاصه آن در جهاد، ولایت و رهبری، تحقق وعده‌ها و و سنت‌های الهی و حضور مردم در صحنه‌های مختلف همانطور که از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی بودند از عوامل پیروزی دفاع مقدس و نیز عوامل تثبیت و بقای نظام اسلامی هم به شمار می‌روند.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در آن شرایط که به عنوان معجزه‌ای تحقق یافت، دشمنان دسیسه‌های مختلفی برای توقف قطار انقلاب طراحی کردند تا این قطار از حرکت باز ایستد اما با تبعیت از ولایت فقیه، حضور مردم در عرصه‌های مختلف و نقش بی‌بدیل امام راحل و مقام معظم رهبری، توطئه‌های دشمنان خنثی شده و قطار انقلاب با سرعت تمام در حال حرکت است که بعضاً مشکلاتی وجود دارد که باید یکی پس از دیگری حل شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) شهرستان آبیک ادامه داد: طبق تعبیر مقام معظم رهبری، دفاع مقدس دانشگاه است و طبق فرموده امام راحل، دفاع مقدس گنج و گنجینه است. باید گفت که دفاع مقدس برکات فراوانی داشته است که سبب شده از نظر نظامی به جایگاه بالای پیشرفت دست یابیم و انقلاب اسلامی بیمه شود. 

علی زمانی اضافه کرد: امروز صنعت پیشرفته نظامی کشور به صنایع دفاعی دنیا برتری دارد که برخی از دشمنان انقلاب بیان می‌کردند که ساختگی است اما در سخنرانی‌های خود اذعان می‌کردند که کاری کنید از ارسال تسلیحات نظامی ایران به دیگر کشورها جلوگیری شود که در زمینه پهپاد جزو کشورهای اول دنیا هستیم.

وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس به ما این عظمت و فرصت را داد که از نظر تسلیحات نظامی به مرحله ای از بازدارندگی برسیم که امروز هیچ گزینه نظامی روی میز هیچ کشوری علیه ایران اسلامی نباشد که حاصل جانفشانی‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدا و ایثارگران به عنوان نمونه عملی امام حسین علیه السلام در عاشورا است و به کشورهای مظلوم دنیا آموختند که با اتکال به قدرت لایزال الهی و ایثار و مقاومت می‌توان در برابر ظالم ایستادگی کرد که از برکات دفاع مقدس است.

این مسئول نظامی با بیان اینکه باید به این باور برسیم که امروز جنگ است و نوع جنگ دشمن تغییر یافته و دشمن با جنگ شناختی و ترکیب به دنبال گرفتن هویت دینی و اسلامی از جامعه است، تصریح کرد: با نگاهی به فضای مجازی و رسانه‌های دشمن می‌توان به این مهم دست یافت که همواره درصدد تزریق یأس و ناامیدی است که باید ایمان و امید در جامعه تزریق شود. 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) شهرستان آبیک؛ افزود: بهترین راه برای مقابله باجنگ نرم و شناختی دشمن، جهاد تبیین است که بر همه ما تکلیف و واجب است که به موقع آن را انجام دهیم.

 علی زمانی در پایان با اشاره به انتخابات پیش رو و مشارکت ۱٠٠ درصدی بسیج در انتخابات افزود: با جهاد تبیین و بیان دستاوردهای دیروز و امروز انقلاب، زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم می شود.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین