حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرپرست معاونت فرهنگی هنری سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان خبر داد
زنجان-سرپرست معاونت فرهنگی هنری سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت:رویداد فرهنگی هفته دفاع مقدس با عنوان "فتح قله ها"‌ویژه پایگاه های مقاومت بسیج سراسر استان و به صورت‌ رویداد مردمی محله محور ویژه بزرگداشت هفته دفاع مقدس۱۴۰۲ برگزار می شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۳۹۷
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰

برگزاری رویداد فرهنگی «فتح قله ها» همزمان با هفته دفاع مقدس در زنجان

مصطفی دودانگه در گفتگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ از اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری در هفته دفاع مقدس و فضاسازی در سطح شهر زنجان و استان همزمان با ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد، و اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور افتخارات، شهامت‌ها و رشادت‌های بزرگ‌مردانی است که حماسه آفریدند و دلاوری‌های آنان در تاریخ شکوهمند ایران اسلامی به یادگار مانده است تا الگوی مناسبی از جریان‌های فرهنگی در جامعه باشد و در بین نسل جوان ترویج داده شود.


سرپرست معاونت فرهنگی سپاه انصارالمهدی عج استان زنجان گفت:دفاع مقدس یکی از سرفصل‌های بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی است، چراکه اگر دفاع مقدس نبود ایران، عزت، کرامت و استقلال نیز وجود نداشت.


دودانگه خاطرنشان کرد: این ایام یادآور سلحشوری مردم ایران به عنوان رهروان راستین سیدالشهدا است که در دوران دفاع مقدس زیباترین رنگ‌های اخلاق انسانی و الگوی استقامت و پایداری را بر جهانیان هویدا ساختند و با هدف پرچم‌داری از مجاهدت و ظلم‌ستیزی، با اهدای خون سرخ خود موجب پویایی و ماندگاری شرف و شهادت شدند.


وی با اشاره به اقدامات این در راستای بزرگداشت مدافعان کیان ایران اسلامی با هدف انتقال حماسه‌ها و ایثارگری اسطوره‌های مقاومت و شجاعت به نسل امروزی، گفت: معاونت فرهنگی سپاه انصارالمهدی عج استان زنجان امسال نیز همانند سال‌های گذشته اقدام به فضاسازی معابر و میادین اصلی شهر و استان در قالب تابلو‌ها و بیلبورد‌ها کرده است.


سرپرست معاونت فرهنگی سپاه انصارالمهدی عج استان با بیان اینکه یکی از درخشان‌ترین دوران نظام اسلامی ایران ایام دفاع مقدس است که بعنوان مهم‌ترین سند افتخارآمیز ملت ماست، گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس ارج نهادن به تلاش و فداکاری شهدا، ایثارگران، آزادگان، خانواده‌های شهدا و همه کسانی است که در طول دفاع مقدس در جهت حفظ انقلاب اسلامی تلاش و از خود گذشتگی کرده‌اند.


وی با اشاره به اهمیت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و لزوم همکاری تمام ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در برگزاری هر چه باشکوه‌تر و باعظمت‌تر این هفته تاکید کرد و افزود: فرهنگ و آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس و یاد و نام شهدا باید در جامعه زنده مانده و در نسل جوان نهادینه شود.

دودانگه در ادامه به تشریح برنامه‌های فرهنگی هنری هفته دفاع مقدس در استان پرداخت و اظهار کرد: بیش از چهار هزار برنامه برای هفته مقدس پیش بینی شده است که رژه نیرو‌های مسلح، همایش مادحین حاضر در دوران دفاع مقدس، برگزاری نشست‌های روشنگری و وبینار در کانال روشنا استان زنجان، دیدار صمیمی با فرماندهان ارتش، رزمایش کمک مومنانه، کافه شهدا، موزه محله، رزمایش دیوار نویسی، مسابقات فرهنگی هنری، تماشاخانه، تجسم هنر، شیفت خدمت، جلوه شکوه، آبروی محله، بهشت گردی، عطر حضور، نهضت وصیت نامه خوانی، انتشار وصیت شهدا و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، معرفی شهدای شاخص استان و ... از جمله برنامه‌های این هفته به شمار می‌آید.


وی در پایان یادآور شد:رویداد فرهنگی هفته دفاع مقدس با عنوان "فتح قله ها"‌ویژه پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر استان و به صورت رویداد مردمی محله محور ویژه بزرگداشت هفته دفاع مقدس۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

ارسال نظرات