حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار زارع کمالی: معلمان و فرهنگیان در طول دوران انقلاب اسلامی خوش درخشیده‌اند و عملکرد قابل‌قبولی داشته‌اند اظهار داشت: استان یزد بیش از ۱۰۰ شهید فرهنگی دارد و حدود ۲۵ درصد شهدای استان از دانش‌آموزان است.
کد خبر: ۹۵۴۰۴۴۹
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، سردار حسین زارع کمالی صبح امروز در جمع معلمان و مدیران آموزش‌وپرورش استان یزد که با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران برگزار شد با اشاره به اینکه معلمان و فرهنگیان در طول دوران انقلاب اسلامی خوش درخشیده‌اند و عملکرد قابل‌قبولی داشته‌اند اظهار داشت: استان یزد بیش از ۱۰۰ شهید فرهنگی دارد و حدود ۲۵ درصد شهدای استان از دانش‌آموزان است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تأکید بر اینکه استانی که حدود هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است؛ یعنی معلمان به وظایف خود عمل کرده‌اند تصریح کرد: در بحث آموزش نیز استان یزد ۳۰ سال است که رتبه اول کنکور را در کشور کسب کرده است و این گواهی دیگر بر انجام وظایف محوله توسط معلمان است.

وی افزود: علی‌رغم جنگ شدید ترکیبی که دشمن بر علیه کشور وارد کرده است آموزش‌وپرورش استان یزد خوش درخشیده است و در سال گذشته که مشکلاتی را دشمن ایجاد کرده بود آموزش‌وپرورش استان کمترین مشکل را داشت و به‌خوبی این فضا را مدیریت کردند و نگذاشتند دانش‌آموزان تحت‌تأثیر این مسائل قرار گیرند.

فرمانده ارشد نظامی استان یزد با تأکید بر اینکه معلمان مسائل و مشکلات زیادی دارند تصریح کرد: اگر خواهان تشکیل تمدن نوین اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور منجی عالم بشریت هستیم باید شأن معلمان حفظ شود.

وی با بیان اینکه معلمان علی‌رغم این مشکلات با دلسوزی کامل در حال انجام مأموریت‌های خود هستند خاطرنشان کرد: باید به مسائل و مشکلات معلمان توجه ویژه شود و حل این مشکلات اولویت تمام مسئولان قرار گیرد.

ارسال نظرات