حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار نظری عنوان کرد: الگو بودن نیروهای مسلح در بین همه اقشار جامعه می توان بزرگترین تبیین باشد.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۱۹
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸

به گزاذش خبرگزاری بسیج از کرمانن، قبل از ظهر امروز نیروهای نظامی و انتظامی استان کرمان با امام جمعه استان کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار کردند.

در این دیدار فرمانده سپاه ثارالله ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس روز گذشته با سخنرانی گوهربار مقام معظم رهبری آغاز شد و ما به پیشواز این هفته رفتیم.

وی افزود: بیانات مقام معظمرهبری فصل الخطاب همه دستورها و فرمانها و راهبردهای در خصوص دفاع مقدس نقشه راه همه ما شد.

سردار نظری ادامه داد: امروز دشمن با توجه به عملیات های روانی نشان داده است که دشمن به دنبال جغرافیای سرزمینی هوا، زمین و درا نیست بلکه به دنبال رسوخ اذهان و افکار مردم به خقوص جوانان ما را دارد.

این مقام مسئول تصریح کرد: نیروعای مسلح ما در دفاع مقدس با آن کاستی ها و بعد از آن با توکل به خداوند بازدارندگی را به حد اعلی رساندند.

وی گفت: امروز در بحث توان دفاعی هیچ مشکلی در هیچ عرصه ای نداریم و اتحاد و وحدتی که بین نیروهای نظامی و انتظامی است مطمئنا دشمن گزینه های روی میز را هیچوقت عنوان نخولهد کرد.

فرمانده سپاه ثارالله اظهار کرد: دشمن به دنبال رسوخ در اذهان جوانان ما است که ان شالله راه این مورد را هم تدابیر و راهکارهای مقام معظم رهبری روز گذشته عنوان کردند را بر طرف خواهیم کرد.

سردار نظری عنوان کرد: الگو بودن نیروهای مسلح در بین همه اقشار جامعه می توان بزرگترین تبیین باشد.

وی افزود: اخرین زاویه ای که مقام معظم رهبری عنوان کردند بحث دستاوردهای نظام بود ایشان فرمودند کع ما یک وجب از خاکمان را واگذار نکردیم این حفظ تمامیت ارضی، حفظ قدرت و آشکار شدن قدرتاست که بالقوه در نیروهای مسله زمان دفاع مقدس دیدیم الان بالفعل شده است.

فرمانده سپاه ثارالله تصریح کرد: گسترش مرزهای فکری و معرفتی یکی از مهمترین موضوعاتی است که به کمک دستکاه های اجرایی باید انجام شود. 

این مقام مسئول ضمن اشاره به رزمایش دیدار با خانواده‌های شهدای ارتش، سپاه و فراجا خاطر نشان کرد: دیدار با سه هزار خانواده شهید در سراسر استان کرمان عصر امروز  انجام خواهدشد


ارسال نظرات
پر بیننده ها