خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز برنامه‌های پلیس راهور برای آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را تشریح کرد.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۲۰
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، سرهنگ فرید حسنوند رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز گفت: پلیس راهور اهواز در آستانه بازگشایی مدارس جلسه‌های برون و درون سازمانی برگزار کرده است.

او می‌گوید: جلسه برون سازمانی باحضور رضا امینی، شهردار اهواز برگزار شده است، در این جلسه‌ها تصمیم گرفته شد حداقل تا نیمه مهرماه امسال فعالیت‌های عمرانی در سطح شهر برای تسهیل تردد دانش آموزان و والدین و سرویس مدارس متوقف شوند.

سرهنگ حسنوند به هماهنگی‌های انجام شده با فرماندهی انتظامی استان خوزستان و آمادگی‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در مناطقی که به دلیل وجود مدارس، ترافیک‌های سنگینی ایجاد می‌شود، گروه کنترل عملیات به صورت ویژه از روز شنبه، یکم مهرماه در گلستان و مناطق شرقی و غربی حضور می‌یابند.

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز هدف از این اقدام را تسهیل تردد خودرو‌ها و روان سازی ترافیک عنوان کرد و گفت: با تخلف‌ها به ویژه تخلف‌های حادثه ساز که جان شهروندان و رانندگان را به خطر می‌اندازد، برخورد خواهد شد

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین