حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چهارباغ، در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۶۶
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، سرهنگ پاسدار حسین حسنیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چهارباغ، در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن کامل پیام به شرح زیر است:


دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ما است
بسم الله الرحمن الرحیم
دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ما است و بیانگر ایستادگی و مقاومت بیداردلانی است که هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند.
دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرز‌های سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرز و بوم و ایثار و مجاهدت‌های مثال زدنی آن‌ها جاودانه شد.
دفاع مقدس اوج افتخار ملت ایران و همچنین دانشگاه انسان ساز و ما هرچه داریم از دفاع مقدس است.
باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از این گنجینه تمام نشدنی، روحیه اخلاص ایمان، ایثار، تعاون، از خودگذشتی، شهادت طلبی، ولایت مداری، غیرت و شجاعت و ... است، کار‌های بزرگی رقم خواهد خورد.
امروز اقتدار انقلاب اسلامی به واسطه همان تفکر انقلابی، دفاع مقدسی و بسیجی است، دشمن را در دستیابی به اهداف خود ناکام گذاشت و توطئه‌های دشمن در عرصه‌های مختلف از جمله جنگ ترکیبی نقش بر آب شد.
در آینده‌ای نه چندان دور به طبق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، برچیده شدن رژیم منحوس صهیونیستی و افول قدرت استکباری و همچنین فراگیر شدن اسلام در جهان را شاهد خواهیم بود.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌ها و دلاور مردی‌های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران بدینوسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز کرده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون مردم شریف و ولایتمدار شهرستان چهارباغ، به ویژه ایثارگران، جانبازان و نیرو‌های مسلح قهرمان را در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت اله خامنه‌ای (مدظله العالی) مسئلت می‌کنیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین