حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ البرز:
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ البرز گفت: استفاده از هنر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدامی ارزشمند و تاثیرگزار است که نقش خود را در جامعه به خوبی ایفا کرده است.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۱۸
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، محمدعلی عالیانی معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، در نخستین جلسه هماهنگی برگزاری دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنر‌های تجسمی ایثار که با حضور معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل شهرستان‌های استان تهران و مسئولین ذی ربط برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا با بیان اینکه باید از ظرفیت هنر‌های تجسمی در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کنیم، گفت: استفاده از هنر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اقدامی ارزشمند و تاثیرگزار است که نقش خود را در جامعه به خوبی ایفا کرده است.

استفاده از هنر در ترویج فرهنگ ایثار اقدامی ارزشمند است
وی افزود: مقام معظم رهبری مدظله العالی در راستای استفاده از هنر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آموزه‌های دوران دفاع مقدس تاکیداتی دارند، ما نیز به عنوان متولیان فرهنگ در جامعه باید نسبت به اجرای این مهم اهتمام داشته و جهادی پای کار باشیم و در این زمینه فعالیت کنیم.
عالیانی گفت: برگزاری این نمایشگاه اقدامی ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد شهدا، ایثارگران و تمام کسانی است که در راستای حفظ ارزش‌های نظام اسلامی و امنیت کشور از بهترین هستی خود گذشتند، این کم‌ترین کار است تا آرمان‌ها و یاد این عزیزان در آینده فراموش نشود.
وی اذعان داشت: در انقلاب ما کار‌های ارزشمند بسیاری صورت گرفته که علی الخصوص برای نسل‌های آینده کشور باید تبیین شود.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه به تهدیدات انقلاب اسلامی از سوی دشمنان اشاره و تصریح کرد: دشمنان به خیال خام خود از طرق مختلف دائما در تلاش هستند تا انقلاب را دچار مشکل و جامعه را تغییر دهند، به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی شهدا مولفه قدرت جمهوری اسلامی هستند و دشمنان باید بدانند تا یاد شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت در این کشور جاری است، هیچ اقدامی نمیتوانند بکنند.
وی شهدا را تمدن ساز، محور وحدت و هم دلی ملت ایران برشمرد، افزود: باید به سمت و سویی حرکت کنیم تا جهاد و مقاومت شهدا و ایثارگران در قالب هنر‌های تجسمی به جامعه ارائه شود، ما باید کاری کنیم تا حماسه آفرینی‌ها شهدا و ایثارگران به دست فراموشی سپرده نشود، دوران هشت ساله دفاع مقدس یک توطئه همه جانبه از سوی دشمنان بود که با ایثارگری فرزندان این سرزمین نقش برآب و خنثی شد.
عالیانی تاکید کرد: طبق بیانات امام خمینی (ره)، این انقلاب معجزه بود و تکلیف امروز ما حمایت تلاش برای حفظ و تداوم آن تا ظهور امام زمان (عج) خواهد بود.
گفتنی است، دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنر‌های تجسمی ایثار با موضوعات ایثار، جهاد و شهادت در رشته‌های هنر‌های تجسمی و صنایع دستی در دو بخش بزرگسالان و دانش آموزی نیمه دوم آبان ماه سال جاری با حضور ۵ استان تهران بزرگ، شهرستان‌های استان تهران، البرز، قزوین، قم و چهار محال و بختیاری به میربانی شهرستان‌های استان تهران برگزار می شود.
شایان ذکر است، همزمان با هفته بسیج دانش آموزی و سالگرد شهید محمدحسین فهمیده نمایشگاه استانی نیز در استان البرز برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین