حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار علی محمد اکبری در رژه حماسی و نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: دستاوردهای دفاع مقدس همچنان ادامه دارد.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۴۵
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ : صبح امروز همزمان با سراسر کشور، رژه حماسی و نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان چهارمحال و بختیاری با حضور یگان های نمونه سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام ، فراجا، بسیجیان، جهادگران عرصه سازندگی و تولید و جانبازان و ایثارگران در شهرکرد برگزار شد.

سردار علی‌محمد اکبری در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادو خاطره شهدا، گفت: در چنین روزی 43سال پیش دشمنان با تحمیل جنگ و فتنه داخلی، تجزیه از درون کشور را پیش بینی می کردند؛ ولی مردم با حضور در همه صحنه های مختلف پیروزی هایی آفریدند که امروز شاهد صدور انقلاب به دنیا هستیم.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با اشاره به توطئه های گوناگون دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در 45سال گذشته اظهار کرد: دستاوردهای دفاع مقدس همچنان ادامه دارد و امروز ما پیروز میدان جنگ ترکیبی هستیم و در آینده به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، قله‌های موفقیت بیشتر را بیش از پیش فتح می‌کنیم.

سردار اکبری گفت: قطع یقین اقتدار نیروهای مسلح امروز امیدآفرین برای دوستان و وحشت‌آفرین برای دشمنان و بدخواهان نظام است.

ارسال نظرات