حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- فرمانده سپاه میانه از اجرای بیش از یکصد برنامه توسط سپاه و بسیج در طول هفته دفاع مقدس خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۴۹
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷

محمد بیرامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: اجرای یادواره های شهدا، نشست های بصیرتی و جهاد تبیین، تجلیل از رزمندگان ادارات، مساجد و پایگاه‌ها از مهمترین این برنامه‌هاست.

   وی با بیان اینکه همه برنامه‌ها در شهر و بخش های تابعه در راستای کنگره ۱۰۰۰۰ شهید آذربایجان شرقی و به یاد و نام شهدای مظلوم شهرستان میانه اجرا خواهند شد، ابراز داشت: ماحصل برنامه‌ها، بصیرت‌افزایی، دشمن‌شناسی، تقویت ایمان، معنویت و امنیت پایدار، خدمات دهی به مردم، و تقویت اتحاد، انسجام و وحدت مردمی است.

   بیرامی نواختن زنگ مقاومت، اجرای صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، تجمع بزرگ جوانان، پیاده روی خانوادگی و ... را از دیگر برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: تمام تلاش ما این است که عامل به تکالیف‌مان در برابر شهدا و خانواده‌های آنان باشیم.

   فرمانده سپاه میانه هفته دفاع مقدس را یادآور حماسه‌آفرینی‌های اقشار مختلف مردم در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل دانست و از اجرای ویژه برنامه های گرامیداشت شهدای روحانی، دانش آموز، فرهنگی، کارمندی و کارگری و دیگر اقشار مردمی خبر داد و بر حضور پرشور بسیجیان و مردم در این برنامه‌ها تاکید کرد.

ارسال نظرات