حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- یکی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گفت: مسئولان نظام باید شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را الگوی خود قرار دهند همان کسانی که دینداری حقیقی را در جبهه‌ها نشان دادند.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۷۷
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار قربان پاشایی در جمع مردم و رزمندگان عجب شیر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه عجب شیر افزود: جنگ ۸ ساله ابهت و هیمنه ابر قدرت‌ها را در هم شکست و از لحاظ بیداری اسلامی و فکری مرز ایران را با دنیا باز گذاشت.
وی در مورد چرایی تحمیل جنگ علیه ایران تشریح کرد: تمام توان دشمن هدف قرار دادن هویت دینی، ملی و ارزشی کشور ایران بود و در کنار این صدام هم به دنبال منافع خود بود.
سردار پاشایی گفت: قائله کردستان، شمال، سیستان بلوچستان و تحریک اقوام و اختلاف اندازی مذهبی و قومیتی و حمایت تجهیزات نظامی، مالی کشورهای عربی و اروپایی از عوامل مهم تشدید جنگ بر ایران بود.
وی افزود: امروز به برکت خون شهدا کشور عزیز ایران به قدرتی رسیده است که کشورهای منطقه درخواست پهپاد می‌کنند و در زمینه‌های صنعتی، اقتصادی صادرات انجام می‌شود.
پیشکسوت جبهه و جنگ ادامه داد: دفاع مقدس خودباوری را آموخت و به دنیا اثبات کرد که می‌توان با دست خالی و با ولایت محوری در مقابل استکبار ایستاد.
ارسال نظرات