حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نیرو‌های مسلح و مسئولان میبد با برگزاری همایش امت رسول الله در سوگ رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن (ع) عزاداری کردند.
کد خبر: ۹۵۴۰۹۲۵
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از میبد، این مراسم از سوی ناحیه مقاومت بسیج میبد و همراه با پیاده‌روی عزاداران و نوحه‌خوانی از امامزاده سید صدالدین قنبر به سمت امامزاده خدیجه خاتون برگزار شد.

حجت الاسلام عالم کارشناس مذهبی در این همایش گفت: پیامبر از خود ما نسبت به ما مهربانتر بود. پیامبر در حق امت اسلام کوتاهی نکرد. پیامبر در حالی از دنیا رفت که نگران بود.

وی با بیان اینکه جهاد با کفار جهاد اصغر و جهاد با منافقان، جهاد اکبر است، اظهار کرد: در این جهاد شمشیر کاربرد ندارد، آنچه دست، ولی خدا را می‌بندد شمشیر منافقین نیست. دروغ در ذات انسان‌های منافق نفوذ کرده‌است. آن‌ها افراد دروغگو هستند، با هیچ گروهی نیستند. میان امت مسلمان زندگی می‌کنند و برای امت اسلامی نقشه می‌کشند.

کارشناس مذهبی خاطرنشان کرد: امروز سر و کار ما با منافقین است و در مبارزه با آن‌ها بصیرت داشتن و علم و آگاهی داشتن و اهل صبر بودن راهگشا است.

ارسال نظرات