حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ پاسدار علی اکبر جهانی‌نژادفرمانده سپاه شهرستان ملارد گفت: بعد از ۸سال جنگ ۸سانتی متر از خاک را به دشمن ندادیم و دفاع همچنان باقی است .
کد خبر: ۹۵۴۰۹۳۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۸

به گزارش محمد علی دوست پناهی خبرنگار خبرگزاری بسیج شهرستان ملارد سرهنگ پاسدار علی اکبر جهانی‌نژادفرمانده سپاه شهرستان ملارد در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان ملارد بیان داشتند : هفته دفاع مقدس هفته  یادآوری رشادت ها . ایثارگری‌ها و از خود گذشتگی‌های مردم عزیز ما برای اعتلای کلمة الله است.

ایشان در ادامه بیان داشتند: بعد از ۸ سال ۸ سانتی متر از خاک کشورمان را به دشمن ندادیم دفاع همچنان باقیست و از عرصه جنگ جغرافیایی به جنگ جغرافیای ذهن‌ها و قلب‌ها رسیده‌ایم که البته در این مقوله هم شکست خورد .

وی در پایان با اشاره به توطئه ها و دسیسه های مختلف دشمن بیان داشت    : سنگرهای فکری و اعتقادی دشمن یکی پس از دیگری با بصیرت و امید مردم فتح شده است به عنوان نمونه آخرشهریورماه امسال که تمام توطئه هاو نقشه های دشمن نقش بر آب شد.

ارسال نظرات