حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه دیلم در اجتماع بزرگ خانواده شهداء، بسیجیان، رزمندگان و ایثارگران این شهرستان گفت: دوران دفاع مقدس درسی از ایثار و فداکاری است.
کد خبر: ۹۵۴۰۹۴۲
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از دیلم سرهنگ محمد سلیمی صبح امروز در تجمع بسیجیان، رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس که به مناسبت  ۳۱ شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس برگزار گردیده بود با بیان اینکه در برهه‌های مختلف انقلاب، بسیجیان فداکاری‌های فراوانی را انجام داده اند، اظهار داشت:

در دوران هشت‌ساله دفاع مقدس بسیجیان با اخلاص و معنویت و با شور و شوق فراوان در تمام عملیاتها حضور داشته و در این عملیاتها نیز شهیدان بسیاری را تقدیم انقلاب کرده است.

سخنران این مراسم در ادامه  افزود: دفاع مقدس دانشگاه عظیمی از فداکاری، بصیرت و خلاقیت جوانانی است که سخت‌ترین آزمون‌ها را در شرایط سخت با ایثارگری و شجاعت پشت سر گذاشتند.

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام در میدان نبرد با روحیه سلحشوری و ایمان در مقابل توطئه گران ایستادند، تصریح کرد: غیرتمندان با تبعیت از ولی فقیه خود با غلبه بر دشمن عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان آورده اند.

این مسئول با بیان اینکه امروز کشور در مرحله خودکفایی است، اضافه کرد: به جرات می‌توانیم بگوییم که امروز تجهیزات به روز و در طراز قدرتهای اول دنیا را داریم و به آن افتخار میکنیم.

فرمانده سپاه دیلم با اشاره به اینکه ارتش حزب بعث با ۱۲ لشکر و با تجهیزات کامل جنگ را در ۳۱ شهریور سال ۵۹ آغاز و تصور تصرف تهران را در یک هفته داشت، ادامه داد: پاسخ دندان شکن رزمندگان اسلام در روز دوم و انهدام زیرساخت‌های این کشور با ۱۴۰ هواپیمای نفوذ کرده به داخل خاک عراق با پشتیبانی ۶۰ هواپیمای دیگر، نخستین اقدام ایران بود که با رشادت و ایثار نیرو‌های مسلح، عراق درخواست آتش‌بس در روز ششم جنگ را مطرح کرد، در حالی که بخش بزرگی از خاک ایران را اشغال کرده بود.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مفدس با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: تجلیل از پیشکسوتان و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس، برگزاری مسابقات ورزشی، مسابقات فرهنگی، ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی، عطر افشانی قبور مطهر شهدا، اهداء بسته های معیشتی جهت نیازمندان از جمله  برنامه‌های تدارک دیده شده در این هفته است.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین