حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
۳۱ شهریور ماه به عنوان «روز جهانی بدون خودرو» نامگذاری شده و فرصتی مغتنم برای ترویج دوچرخه سواری و پیاده روی است، بر این اساس شهرداری منطقه ۳ ویژه برنامه ای را در محله دوستدار کودک برگزار کرد.
کد خبر: ۹۵۴۰۹۵۲
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۹

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، محمد جواد حاجی حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک در این زمینه اظهار داشت: این ویژه برنامه روز جمعه ۳۱ شهریور ماه در بوستان شهید ستار کشانی حدفاصل خیابان شهید قلندری تا بهمنی در محله دوستدار کودک صدر از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۳ ابراز داشت: در راستای ایمنی شرکت کنندگان و برگزار کنندگان  این ویژه برنامه  با هماهنگی پلیس راهور، معبر مذکور از ساعت ۱۲ الی ۲۰ مسدود بود.

حاجی حسینی به استقرار نیروهای اورژانس وآتش نشانی اشاره کرد و افزود: در این مراسم، سازمان مردم نهاد  جامعه پیشگامان، فرشتگان طبیعت گرد و سفیران ترافیک حضور داشتند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۳ گفت: برنامه های شاد، مسابقات و بازیهای ترافیکی، آموزش مفاهیم ترافیکی، مسابقات ورزشی، حرکات نمایشی دوچرخه، اجرای نمایش کمدی با موضوع ترافیک، حضور عروسک های غول پیکر از ویژه برنامه های روز بدون خودرو بود.

 

ارسال نظرات