حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
بیمارستان المعمدانی که این روزها نماد مظلومیت،ونمادبرملا ساختن چهره۷۵ساله رژیم کودک کشی که خود را در پشت آمریکا واروپا مخفی کرده بود.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۳۴
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، یکی از هولناک ترین صحنه های بمباران غزه در چند روز گذشته بمباران بیمارستان مملو از مجروح وبیمار المعمدانی غزه بود بیمارستانی که علیرغم همه پروتکل های جنگی ونظامی در امنیت از هر گونه گزند زمینی وهوایی باید باشد با شلیک موشک ارسالی آمریکا وعملگی رژیم کودک کش بر سر مردم بیمار غزه فرود آمد و تا این لحظه بیش از  ۱۰۰۰نفر شهید شدند و باکمال تاسف یکی از وحشی صفتان صهیونیست با توجیه ظالمانه خود آن را برای راحت کردن بیماران ارسال کردیم

و دیگری که خاخام یهودی صهیونیست باشد درتوجیه این حملات کودکان را به عنوان نیروهای خطرناک آینده و بمب های ساعتی قلمداد می کند.

جنایت المعمدانی چهره بدون روتوش اسراییل را به تصویر کشید،حمله از سر استیصال ودرماندگی برای گردانندگان بزرگترین ظالم خانه ووحشی نشینان که عمر رو به زوال آنان دیری نمی پاید بساط ظلمشان را طوفان الاقصی بر بادخواهد دهد،چرا که فلسطین پاره تن اسلام است واین قطعه از پیکر اسلام یقیناً به اصل خود باز خواهد گشت آنچه امروز قلب هر مسلمان وغیر مسلمان را آزرده خاطر کرده حمله نامشروع وغیر عرف موشک زدن به بیمارستان مجروحان غزه است.

المعمدانی نشان داد صهیونیست بی رحم ترین موجود روی عالم هستی است که تنها خود را می بیند ودیگران برایش اهمیت ندارد،اسراییل که آمریکا فرش راه اوست وانگلیس حامی او وگرگ صفتان اتحادیه اروپا مدام از اهمیت دادن برای او بر هم دیگر سربقت می گیرند نمونه بارز وعینی شمر زمانه است.

رژیم کودک کش با اقدام سنگ دلانه خود جهان اسلام را در شوک وبُهت قرار داده به طوری که بدنهای این شهدا بعضاً قطعه قطعه شده بیمارستان المعمدانی که این روزها نماد مظلومیت،ونمادبرملا ساختن چهره۷۵ساله رژیم کودک کشی که خود را در پشت آمریکا واروپا مخفی کرده بود.

المعمدانی ثابت کرد آمریکا وهم پیمانانش هیچ گاه نخواستند امنیت پایداری در سطح کره زمین وغرب آسیا حاکم شود.

المعمدانی ثابت کرد تنها آنان که فریاد دروغین حقوق بشر سر می دادند اینجا موشک بر پیکر بیمارستان المعمدانی زدند دل میلیون ها انسان را جریحه دار کردند.

اما این نگاه شوم آنان هرروز به شیوه ای المعمدانی را تکرار می کنند، آنان که به سرعت بعد از جنایت بیمارستان المعمدانی تکرار چنین جنایاتی را در دستور کار خود برای عقب نشینی فلسطینیان قرار دادند،البته دیری نمی پاید که خون پاک این مردم مظلوم در همین عالم آنها را محو ونسل آنان را ریشه کن کند و امنیت پایدار در سطح جهان با نبود این پلید جماعت عالم گیر شود

نویسنده : حجت الاسلام محسن سنجری

ارسال نظرات
پر بیننده ها