حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در راستای حمایت از مردم بی‌دفاع فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس، مردم بوشهر با تشکیل زنجیره انسانی در کنار خلیج‌فارس ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی خواستار مجازات سران این رژیم جعلی شدند.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۶۵
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، تجمع بزرگ مردمی بوشهر صبح امروز در محکومیت جنایات رژیم اشغالگر قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین به ویژه غزه در نوار ساحلی بوشهر تشکیل شد.

در این تجمع که در میدان رئیس علی دلواری بوشهر با همت جمعیت هلال احمر و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری بوشهر در کنار خلیج‌فارس با حضور با شکوه مردم بوشهر تشکیل شد شرکت‌کنندگان با شعارهای فلسطین پیروز است - اسرائیل نابود است، آمریکا، اسرائیل این آخرین پیام است - امت اسلامیان آماده قیام است، مرگ بر سه ابلیس - آمریکا و اسرائیل و انگلیس، وای اگر خامنه‌ای حکم جهادهم دهد - ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد، ما همه سرباز توایم خامنه‌ای - گوش به فرمان توایم خامنه‌ای و مهدی بیا مهدی بیا - غزه شده کر بو بلا ضمن حمایت از مردم ستم‌دیده غزه حملات رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

در این مراسم رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با محکوم کردن اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی، بر حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین و دفاع جانانه تأکید کرد و اظهار داشت: حمایت از ملت ستم‌دیده و مظلوم فلسطین و آرمان قدس نماد مقابله تمدنی اسلام و کفر و مرز هویتی جبهه حق و باطل است.

محکومیت جنایات اسرائیل از کنار خلیج‌ فارس/ زنجیره انسانی در حمایت از فلسطینی‌ها

مراد علی فولادوند از آمادگی کادر درمانی استان بوشهر برای اعزام و خدمات‌رسانی به مردم مظلوم غزه خبر داد و بیان کرد: بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر برای هرگونه امدادرسانی و درمان مجروحان غزه آمادگی دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر هم در این تجمع بزرگ با اشاره به جنایات کودک‌کشان صهیونیستی اظهار داشت: خانواده بزرگ هلال احمر استان بوشهر همراه با سایر مردم ایران و مسلمانان آزادی‌خواه جهان، این جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

احسان ایزدپناه بیان کرد: امروز اینجا جمع شدیم تا یک صدا نابودی رژیم صهیونیستی را فریاد بزنیم و اعلام کنیم برای حمایت از مردم مظلوم غزه آماده هستیم.

محکومیت جنایات اسرائیل از کنار خلیج‌ فارس/ زنجیره انسانی در حمایت از فلسطینی‌ها

وی حضور گسترده و پرشور مردم بوشهر در این تجمع را نشان از بیداری، دشمن‌ستیزی و ولایتمداری دانست و بیان کرد: ثبت‌نام برای اعزام امدادگران هلال احمر به غزه آغاز شده است ضمن اینکه هلال احمر همچون سایر خدمات امدادرسانی و عملیاتی، آماده همکاری‌های لازم برای کمک به مردم مظلوم غزه است.

در ادامه این تجمع، شرکت‌کنندگان با تشکیل زنجیره انسانی در نوار خلیج‌فارس بوشهر آمادگی خود را برای خدمات‌رسانی به مردم مظلوم فلسطین اعلام و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات