حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انهدام باند قاچاق سلاح در کرمانشاه و کشف مقادیر قابل توجهی سلاح از این باند خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۸۳
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حمیدرضا کریمی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، یک باند قاچاق سلاح در یکی از محلات شهر کرمانشاه شناسایی و تحت رصد قرار گرفت. 

وی افزود: در این راستا با صدور دستور قضایی و ورود نیروهای پلیس اعضای این باند که دو نفر بودند، دستگیر شدند. 

دادستان کرمانشاه عنوان کرد: در بازرسی‌های انجام شده از مخفیگاه این متهمان مقادیر قابل توجهی سلاح گرم شامل حدود 30 قبضه سلاح کمری و کلاشینکف، 200 عدد فشنگ و 50 قبضه خشاب کشف و ضبط شد. 

وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای اعضای این باند گفت: دستگاه قضایی به تمام کسانی که با قاچاق سلاح گرم امنیت جامعه را خدشه‌دار می‌کنند، هشدار می‌دهیم که در هر نقطه و زمانی که باشد دستگیر شده و به اشد مجازات خواهند رسید. 

کریمی از دشمنان نظام و انقلاب به عنوان یکی از پشت پرده‌های قاچاق سلاح به کشورمان نام برد و افزود: دشمنان تلاش دارند تا با ورود حجم قابل توجهی سلاح به کشور امنیت مردم را به خطر بیاندازند. 

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) و ضابطین دستگاه قضایی با چشمانی بیدار به دنبال خنثی کردن توطئه‌های دشمنان هستند و دستگاه قضایی هم با کسانی که در این مسیر قدم بردارند و سلاح گرم را به داخل کشور قاچاق کنند، بدون مماشات اشد مجازات اعمال خواهد شد.

ارسال نظرات