حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه امروز GIS به یک ضرورت تبدیل شده است، گفت: هوشمندسازی و افزایش قابلیت اطمینان شبکه بدون GIS امکان‌پذیر نیست.
کد خبر: ۹۵۴۸۶۵۴
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، علی سهرابی بیدار در جلسه‌ای که با حضور مسئول GIS شرکت توانیر، مدیرعامل شرکت ادصاپ، مدیران واحد GIS ۱۴ شرکت توزیع نیروی برق کشور در شرکت توزیع برق استان همدان اظهار کرد: مأموریت شرکت توزیع نیروی برق استان، توزیع برق مطمئن و پایدار است که برای تحقق این امر، ما چهار محور اصلی را تعریف کرد.

وی با بیان اینکه محور مهم و اول هوشمندسازی است، افزود: افزایش قابلیت اطمینان، افزایش بهره‌وری و ارتباط دوسویه و مستمر با مشتریان نیز از دیگر محور‌ها هستند که هر چهار محور همبستگی دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: حرکت در این محور‌ها ما را در رسیدن به مأموریت اصلی شرکت کمک می‌کند و می‌توانیم هدف خود را منصه ظهور برسانیم و تأمین برق پایدار را برای مشترکین خود تضمین کنیم.

وی با بیان اینکه امروز GIS به یک ضرورت تبدیل شده است، گفت: هوشمندسازی و افزایش قابلیت اطمینان شبکه بدون GIS امکان‌پذیر نیست و افزایش بهره‌وری و ارتباط با مشتریان با این ابزار زیرساختی میسر می‌شود.

سهرابی بیدار با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در حوزه GIS جزء شرکت‌های پیشگام است، افزود: این امر در پیک‌سایی امسال کمک خوبی برای ما بود که بتوانیم پیک تابستان امسال را مدیریت کنیم.

وی با تأکید بر کاربردی‌سازی و بروزرسانی اطلاعات GIS به عنوان دو مسئله مهم تصریح کرد: امید است با توجه به حوزه GIS و کاربردی‌سازی و بهره‌برداری از این ابزار زیرساختی به کار‌ها قوت و سرعت بخشیده و موجب افزایش رضایت مردم باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام اطلاعات خطوط فشار متوسط و ضعیف در استان برداشت و وارد نرم افزار شده است.

* GIS به عنوان بانک اطلاعاتی مرجع و مکانی است

مسئول GIS شرکت توانیر نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت کمیته GIS با ۶ زیرکمیته در کشور اظهار کرد: GIS به عنوان بانک اطلاعاتی مرجع و مکانی است، سیستمی که قرار است مرکز اطلاعات شبکه قرار گیرد.

سیدمحسن بنی فاطمه با اشاره به ضرورت تعریف استاندارد‌ها و توسعه متوازن GIS، افزود: باید همه ابعاد این سیستم از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مد نظر قرار گیرد که در این راستا در بحث دستورالعمل‌ها سعی شده یکسان‌سازی داشته باشیم و برابر با استاندارد‌ها پیش برویم.

وی با بیان اینکه داده سرمایه اصلی هر سیستمی است، گفت: بروزرسانی اطلاعات نیز باید در خلال فرایند‌ها صورت گیرد.

 مسئول GIS شرکت توانیر شرکت توانیر با بیان اینکه مأموریت GIS، حفظ و بروزرسانی داده‌های مکانی است، تصریح کرد: تاکنون اطلاعات خطوط ۲۰ کیلوولت و پست‌ها به طور کامل برداشت شده و امید است تا پایان سال اطلاعات فشار ضعیف نیز تکمیل شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات