حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ گفت: در راستای اجرای طرح جوادالائمه (ع)، جاده روستای الی بالتا به طول سه و نیم کیلومتر آسفالت‌ریزی شد.
کد خبر: ۹۵۴۸۶۷۳
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۸

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، با بیان اینکه سپاه با تمام توان در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف پای‌کار بوده است، اظهار داشت: سپاه در این راستا اقدامات خود را از سال‌های گذشته شروع کرده و امروز نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه راهداری یکی از بخش‌های محرومیت‌زدایی بوده است، افزود: متأسفانه به دلیل کم‌توجهی به بخش راهداری، روستاهای این شهرستان بخصوص روستای الی بالتا، به لحاظ امنیت جاده‌ای مورد کم‌لطفی قرار گرفته بودند.

این مسئول گفت: با پیگیری‌های ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ و در راستای اجرای طرح جوادالائمه (ع)، جاده روستای الی بالتا به طول سه و نیم کیلومتر آسفالت‌ریزی شد.

یوسفی با اشاره به اینکه این روستا در فاصله ۱۵ کیلومتری شهرستان شاهین‌دژ قرار دارد، تصریح کرد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ در راستای اجرای طرح محرومیت‌زدایی حدود ۱۳۰ تن قیر برای آسفالت‌ریزی این روستا اختصاص داده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ افزود: طرح محرومیت‌زدایی از اولویت‌های کاری این ناحیه بوده و با همکاری و پشتیبانی فرماندار شاهین‌دژ در راستای خدمت به مردم ولایت‌مدار شهرستان به‌صورت جهادی عمل می‌شود.

گفتنی است روستای الی بالتا از اول انقلاب ۲۸ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

انتهای پیام

ارسال نظرات