حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان:
شیطان از ضعف و فراموشی های ما سوء استفاده می کند و خوب است انسان کتابهای اعتقادی، اخلاقی و... در دسترس داشته باشد و هر از گاهی مطالعه کند. شیطان شاید در عبادات نیز با انسان همراهی کند ولی ضعف های او را می ببیند و لحظات اخری که باید با ایمان از دنیا برود شایدایمان او را به واسطه همین ضعف و فراموشی ها بگیرد .
کد خبر: ۹۵۵۳۴۳۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان: حجت الاسلام و المسلمین محمدی جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) در جمع کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی مطرح کردند، شیطان از ضعف و فراموشی های ما سوء استفاده می کند و خوب است انسان کتابهای اعتقادی، اخلاقی و... در دسترس داشته باشد و هر از گاهی مطالعه کند. شیطان شاید در عبادات نیز با انسان همراهی کند ولی ضعف های او را می ببیند و لحظات اخری که باید با ایمان از دنیا برود شایدایمان او را به واسطه همین ضعف و فراموشی ها بگیرد .

وی در ادامه افزود : توجه به تعهدات پاسداری و انتظارت مردم از پاسداران با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) رکن اصلی سازمان ما است .

وی در خصوص فرمایشات فرمانده کل قوا در جمع مسئولین حفاظت اطلاعات عنوان نمود : در سپاه خیانت و خباثت را نمی توانند تحمل کنند . همچنین حضرت آقا پاسداران را توصیه نموده اند به خودپایی (مراقبت از خود) و خود پالایی (پالایش خود از صفات خوب و بد که چه دارند و چه ندارند) و بالاتر از این دو مورد خودآرایی (خوبی ها را در خودشان رعایت کنند) 

حجت الاسلام محمدی همچنین عنوان نمودند که حاج قاسم الگو شده است و تا زمانی که ناشناخته بود که هیچ اما از  زمانیکه که شناخته شده و حتی بعد از شهادتشان مردم و جامعه، پاسداران را با شهید سلیمانی مقایسه می کنند لذا پاسدار از لحاظ صفات اخلاقی، رفتاری و ... خیلی باید مراقب باشد که خدایی ناکرده آبروی یک مجموعه برده نشود.

حجت السلام محمدی در پایان صحبت هایشان عرض کردند که پاسداری یک فرهنگ عام است و تاآخر عمر ما را بعنوان پاسدار می شناسند حتی بعد از بازنشستگی و باید مراقب اخلاق، رفتار و کردار خود باشیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین