خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین تجلیل از بانوی کتابدار برتر کشور؛
مدیرکل مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: امسال ۱۳ روستای کشور بعنوان روستای دوستدار کتاب انتخاب شدند. 
کد خبر: ۹۵۵۳۶۶۴
|
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳

 

قزوین_ به گزارش بسیج، با حضور مدیرکل مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روستای کلّج از توابع منطقه طارم سفلی استان قزوین، از کتابدار روستای کلج تجلیل شد.

در اختتامیه جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب گ، روستای کلّج در کشور بعنوان روستای برتر دوستدار کتاب معرفی شد.

در این مراسم اسماعیل جانعلی پور مدیرکل مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی وزارت ارشاد بیان کرد: امسال ۱۳ روستای کشور بعنوان روستای دوستدار کتاب انتخاب شدند. 

وی با اشاره به جایگاه روستا در اجرای امور فرهنگی بیان کرد: روستا می تواند مستعد امور مهمی باشد و جوانان و فرزندان روستا می توانند با بهره مندی از برنامه ها و خدمات فرهنگی، زمانی بعنوان مدیران تاثیرگذار در کشور معرفی شوند.

جانعلی پور در پایان گفت: امروز ما وظیفه خود دانستیم که برای تقدیر از فرزندان این روستا در روستای کلّج حاضر شویم و از شما جوانان و نوجوانان برای مشارکت بیشتر در امور فرهنگی دعوت نماییم.

گفتنی است در این مراسم مدیرکل ارشاد استان قزوین، بخشدار طارم، مدیرکل امور روستایی استانداری قزوین، اهالی روستای کلج و جمعی از مسوولان منطقه حضور داشتند. 

همچنین پریسا کهنسال کتابدار کتابخانه روستای کلج بعنوان کتابدار برتر کشور مورد تجلیل قرار گرفت. وی پیش از این نیز طی دو دوره حائز این رتبه در سطح کشور بود. 

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین