خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در آئین افتتاح رزمایش جهادگران فاطمی۳؛
سردار آتانی گفت: وقتی که امکانات و اعتبار باشد و بودجه فراهم باشد انجام کار سخت نیست اما در کار جهادی و در کمترین امکانات، جهادگران امیدآفرینی می کنند.
کد خبر: ۹۵۵۴۸۵۴
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱

 

قزوین_ به گزارش بسیج، رزمایش جهادگران فاطمی ۳ با گردهمایی جهادگران سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین و با حضور سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در سالن مجتمع فرهنگی و هنری پیامبراعظم(ص) اقبالیه برگزار شد.

سردار رفیعی آتانی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای نامدار ایران از دوران مبارزات تا مدافعان حریم و امنیت و شهدای مظلوم غزه بیان کرد: در هفته پربرکت بسیج، در جمع جهادگران بعنوان فرماندهان خط اول دفاع از انقلاب هستیم. در کنار همه ماموریت ها و نبردهایی که امروز در دنیا اتفاق می افتد و در ایران آرایش نظامی داریم اما آنچه که اثرگذار است خدمت جهادی است که توسط جهادگران عزیز اجرا می شود. 

وی گفت: کار جهادی آن است که در نگاه حکیمانه مقام معظم رهبری؛ از دل کارهای غریبانه شما جهادگران به بستر ظهور جاری شد. زمانی جهادگران غریبانه خدمت می کردند و خبر این اقدامات جهادی به گوش رهبر انقلاب می رسید. روزهایی که دانشجویان به طور خودجوش و در حد توان خود فعالیت هایی همچون ساخت خانه محرومین، برداشت محصولات روستاییان عزیز و دیگر عرصه ها خدمت می کردند. 

سردار آتانی اظهار کرد: ارزش ریالی پروژه های سازندگی قابل مقایسه با جنس خدمت شما جهادگران نیست بلکه آنچه اهمیت دارد اجری است که نزد خداست. این حرمت ها را شما جهادگران امروز به یک فرهنگ جاری در جامعه تبدیل کردید.  

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد: این رزمایش ها برای بیان توانمندی ها و عملکرد گروه های جهادی است اما باید دید آیا این رزمایش ها می تواند همه جهاد مخلصانه شما جهادگران را بیان کند؟ کدام قلم و دوربین و قاب و بیان توانایی به نمایش درآوردن این جهاد بزرگ شما جهادگران را دارد؟ 

وی افزود: وقتی که امکانات و اعتبار باشد و بودجه فراهم باشد انجام کار سخت نیست اما در کار جهادی و در کمترین امکانات، جهادگران امیدآفرینی می کنند. لذا ما قدردان زحمات شما جهادگران هستیم و می دانیم که رزمایش جهاد و خدمت شما جهادگران عزیز مادام و مستمر در طول روزهای سال برای خدمت بی منت به ولی نعمتان در حال اجراست. 

سردار آتانی تصریح کرد: ما وظیفه ای جز خدمت به مردم نداریم. ما در اردوگاه و قرارگاه انقلاب و تحت فرمان فرمانده انقلاب خدمتگزار مردم عزیز هستیم و مردم را در جریان هیچ گروه و حزبی تقسیم بندی نمی کنیم و این حس عاطفی جهادگران باید در بستر همه مردم عزیز جاری شود. 

فرمانده ارشد نظامی استان در ادامه یادآور شد: مردم، فداکاران خود را می شناسند و برای آنها ارزش و جایگاه قائل هستند. در تشییع حاج قاسم می توان به خوبی این ارزش و احترام را دید. این شهید گرانقدر ۴۰ سال در میدان جنگ فیزیکی حضور داشت. حاج قاسم در خاطر مردم همان تقدیری بود که درحد اعلا ایجاد شد. لذا با قاطعیت می توان گفت مردم فداکاران خود را فراموش نمی کنند.

سردار آتانی عنوان کرد: آن روز که سپاه عزیز را تروریست های استکباری جهان، تروریست اعلام کرده بودند اوج این محبت مردم را در کف خیابان می دیدم که فداکاران خود را می شناسند و لذا بی منت برای این مردم عزیز فداکاری کنیم و بنده قدردان زحمات تک تک شما هستم.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین