حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جمعی از خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س) شهر باباحیدر با حضور در منزل شهید سید علی رضوی با خانواده ایشان دیدار و از مادر شهید تجلیل کردند.
کد خبر: ۹۵۵۴۹۰۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۴

به گزارش خبرگزاری چهارمحال بختیاری؛ جمعی از خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج حضزت معصومه (س) شهر باباحیدر با حضور در منزل شهید سید علی رضوی با خانواده ایشان دیدار و از مادر شهید تجلیل کردند.

در این دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت معصومه باباحیدر  در سخنانی با تأکید بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: شهیدان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند. مادران و همسران شهدا دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کردند و چنین شیرانی را در دامان خود پرورش دادند که مدافع اسلام و انقلاب شدند.

گفتنی است؛ شهید سید علی رضوی یكم اســفند ،۱۳۵۰ در شهر باباحیدر از توابع شهرستان فارسان به دنيا آمد. پدرش رمضان و مادرش ماهزاده نام داشــت.

شهید والامقام در رشــته ورزشی کشتی فعالیت می کرد و تا پايان دوره ابتدايی درس خواند و سپس به صورت داوطلب از سوی بســيج در جبهه حضور يافت.

این شهید عزیز بيست و سوم اسفند ،۱۳۶۶ در شاخ شمیران توسط نيروهای عراقی بر اثر اصابت تركش به سر به فیض شهادت رسید . مزار او در گلزار شهدای زادگاهش قرار دارد.

خبرنگار افتخاری بسیج : کیمیا امام بخش

ارسال نظرات