سیزدهمین جشنواره مالک اشتر با هدف تجلیل از کارکنان منتخب رده‌ها و معاونت‌های سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۴۹۱۶
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سیزدهمین جشنواره مالک اشتر با حضور فرمانده سپاه امام صادق (ع)، مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه استان بوشهر، کارکنان این سپاه و مسئولین سپاه‌های شهرستانی با هدف تجلیل از کارکنان منتخب رده‌ها و معاونت‌های سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در این جشنواره ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و هفته بسیج گفت: امروزه بسیج در کشور به دلیل حضور گسترده مردم در دل خود و دفاع همه جانبه از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در جایگاه رفیعی قرار دارد.

برگزاری سیزدهمین جشنواره مالک اشتر در سپاه استان بوشهر

سرتیپ علی رزمجو بسیج را نیرویی اثرگذار در کشور دانست و افزود: بسیج به عنوان نیرویی مردمی و اثرگذار در عرصه‌های مختلفی به خصوص امنیت نقش آفرینی کرده است.

سردار رزمجو با بیان اینکه نظارت و کنترل از وظایف هر مسئول می‌باشد اذعان کرد: نظارت دقیق از کارنان یک مجموعه سبب پیشبرد هرچه بهتر اهداف آن سازمان می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت سنجش عملکرد‌های کارکنان گفت: اثربخشی و موفقیت‌های فرماندهان در میادین نبرد با میزان سنجش عملکرد آن‌ها مشخص می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در پایان افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در حال ارتقاع ویژگی‌های نظام و انقلاب است و رصد هوشمندانه از عملکرد کارکنان سپاه مهمترین رسالتی است که دبیرخانه اشراف در سپاه آن را دنبال می‌کند.

برگزاری سیزدهمین جشنواره مالک اشتر در سپاه استان بوشهر

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه نیز در این جشنواره ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج با اشاره به برخی از ویژگی‌های مالک اشتر گفت: ولایتمداری، سیاستمداری، کاردان در امور مدیریت، دشمن شناس، انقلابی، مدافع از ارزش‌ها، بردبار، خویشتندار، اخلاص و مهربانی برخی از ویژگی‌های شاخص مالک اشتر محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام ولمسلمین سید عبدالرضا هاشمی پاسداران انقلاب اسلامی را همیشه آماده دفاع از مظلومان دانست و تصریح کرد: تمام کشور ایران همانند یک بازوی توانمند از مکتب اهل‌بیت در مقابل دشمنان نظام ایستاده‌اند.

برگزاری سیزدهمین جشنواره مالک اشتر در سپاه استان بوشهر

مسئول دبیرخانه اشراف سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر نیز در این جشنواره گفت: تمامی کارکنان سپاه از نظر اشراف مورد تایید هستند، اما در جشنواره مالک اشتر از برخی بهترین‌ها به عنوان نماینده تجلیل و تقدیر به عمل می‌آید.

سرهنگ تمیمی نیا تصریح کرد: در راستای اجرای عدالت و رشد بیشتر کارکنان سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از روش تبدیل نمره به تراز برای انتخاب و تجلیل از برترین مسئولین رده و معاونت این سپاه استفاده شده است.

برگزاری سیزدهمین جشنواره مالک اشتر در سپاه استان بوشهر

در پایان این جشنواره از کارکنان منتخب در رده‌ها و معاونت‌های سپاه امام صادق علیه‌السلام تقدیر و تجلیل به عمل آمد و از کتاب جامانده در سهیل اثری از زندگی نامه شهید شاخص استان بوشهر محمد جعفر سعیدی رونمایی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها