خبرهای داغ:
به همت خانه مطبوعات، بسیج رسانه و هیات هنر و رسانه استان قم، تجمعی به یاد شهدای خبرنگار فلسطینی برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۴۹۸۹
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، به همت خانه مطبوعات، بسیج رسانه استان و هیئت هنر و رسانه تجمعی در جوار مزار شهید مهدی زین الدین در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) قم، ضمن گرامیداشت یاد شهدای خبرنگار فلسطینی بیانیه ای در محکومیت شهادت ۵۰ خبرنگار فلسطینی قرائت شد.

در این برنامه علاوه بر جمعی از اصحاب هنر و رسانه استان، جمعی از مسئولان از جمله احمد حاجی زاده معاون سیاسی و امنیتی استاندار و امیر علی عمو زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز حضور داشتند.

شرکت کنندگان در این تجمع با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایت های دردمنشانه رژیم اشغالگر قدس در غزه را محکوم کردند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم در این تجمع گفت: باید بدانیم سیره و سبک شهدا چه بود و بالاترین سرمایه انسان که جان است را شهدا ایثارگرانه فدا کردند تا از اسلام و نظام اسلامی دفاع کنند.

حاجی زاده افزود: شهدای کشورمان تبعیت از ولایت و ولایت پذیری داشتند و هر چه امام راحل می‌گفتند به تمام معنا عمل می‌کردند.

گردهمایی اصحاب رسانه قم در گرامیداشت یاد خبرنگاران شهید غزه

وی تأکید کرد: امروز در جوار مزار شهدا باید پیمان ببندیم با تمام وجود زیر سایه رهبری نظام اسلامی‌ باشیم که این‌ نظام مرز ندارد و مرز آن جهان اسلام است و به فرموده مقام معظم رهبری باید در راه حق گام برداریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز در این تجمع گفت: خبرنگاران پیام حق را انعکاس می‌دهند و خبرنگاران غزه در همین راه مظلومانه به شهادت رسیدند.

عموزاده افزود: از خانه مطبوعات و بسیج رسانه قم که این تجمع را برای محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی و گرامیداشت یاد خبرنگاران شهید غزه برپا کردند تقدیر می‌کنم.

خبرنگاران قمی در پایان این تجمع بیانیه‌ای قرائت کردند که در آن شهادت ۵۰ نفر از اصحاب رسانه فلسطین محکوم شده‌است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

عملیات بزرگ طوفان الاقصی که عکس العمل سالها جنایت علیه ملت مظلوم فلسطین بود پوشالی بودن هیمنه رژیم صهیونیستی را ثابت و علاوه بر آن که موجب بروز ترس و وحشت در اردوگاه استکبار جهانی شد، مصداق عینی کلام الهی «إِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنْکَبُوتِ» نیز گردید.

در این میان تلاش رژیم کودک کش صهیونیستی برای شکستن قلم و قدم راویان شجاع حوزه مقاومت که به منظور ممانعت از انتشار اخبار و تصاویر این نسل کشی گسترده صورت می گیرد خود دلیلی بر وقوع یک جنایت خوفناک و قتل عام فجیع علیه بشریت است که در کمال ناباوری در میان سکوت مدعیان صلح و آزادی و عدالت در جوامع جهانی صورت می پذیرد.

در کمال تاسف ، تا امروز در کنار شهادت بالغ بر ۱۲ هزار نفر از ساکنان باریکه غزه از کودک و نوجوان و زن و مرد سالخورده، ۵۰ نفر از خبرنگاران مظلوم به همراه خانه و خانواده های آنان نیز هدف کینه نظامیان جنایتکار اسرائیلی قرار گرفته که این گردهمایی به یاد آنان و محکومیت این کشتار بزرگ و حمایت از اصحاب قلم جبهه مقاومت است.

اصحاب رسانه شهرکریمه اهل بیت(س) در ایامی که مصادف با سالگرد شهادت سردار خیبر و برادر رزمنده اش بوده و در کنار مزار نورانی آنان و صدها لاله پرپر به خون نشسته، از درگاه خداوند متعال آرزوی علو درجات برای ارواح پاک شهدای غزه و اصحاب شهید رسانه را داشته و متعهد می گردند رسالت بزرگ خبری و راه شهدای مظلوم جبهه مقاومت و خبرنگاران شهید را ادامه دهند.

خبرنگاران و فعالان رسانه تردیدی ندارند که جهانیان در برابر یک آزمون بزرگ قرار داشته و آنچه از سکوت مجامع مدعی حقوق بشر و سران کشورهای خائن عربی مشاهده می شود در برگ برگ تاریخ و به همت اصحاب قلم ثبت و سندی دیگر برای اثبات پوچ بودن ادعاهای واهی جبهه استکبار جهانی خواهد شد.

به امید ظهور منجی عالم بشریت حضرت حجت ابن الحسن عسکری(عج) و غلبه و پیروزی مظلومان عالم بر مستکبران و زیاده خواهان جهان

انتهای پیام/

ارسال نظرات