خبرهای داغ:
فرمانده سپاه طبس از اجرای بیش از ۳۱۳ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان طبس خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۰۶۱
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خراسان جنوبی،سرهنگ پاسدار علی خبازی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز هفته بسیج گفت:اجرای ۳۱۳ برنامه در قالب موضوعات فرهنگی اجتماعی خدمت رسانی محرومیت زدایی ورزشی بصیرتی و تربیتی ازجمله برنامه‌های هفته بسیج می‌باشد که ۴۴ عنوان برنامه آن ، شاخص و محوری خواهد بود.

زبان‌ها قاصر است از حضور باشکوه مردم عزیز شهرستان طبس دروی افزود:  راهپیمایی حمایت از کودکان غزه که نشانه فهم بصیرت و زمان‌شناسی مردم ولایت مدار شهرستان طبس می‌باشد و بنده به نوبه خودم صمیمانه‌ترین درودها و تقدیرها را از مردم عزیز طبس دارم.

وی یاد آور شد :امام راحل رحمت الله علیه در راستای هدایت، پیشبرد ، حفظ و حراست از انقلاب اسلامی نهادها و سازمان‌های مختلفی را مستضعفین تاسیس کرد که بسیج یکی از این نهادها بود.

خبازی عنوان داشت: داشتن احساس مسئولیت و ایمان نشانه تفکر بسیجی است و داشتن این دو ویژگی فارغ از عضویت در بسیج و داشتن کارت بسیجی می‌باشد.

 فرمانده سپاه طبس خاطر نشان کرد :از ویژگی‌های بسیجیان عدم تظاهر و گمنامی ، خدمتگزاری، محرومیت زدایی و به آینده می‌باشد و هر زمانی که بسیج از این ویژگی‌ها استفاده کند موفق خواهد بود.

وی گفت :ما به عنوان خادمان بسیج به دنبال تقویت ترویج و تجلیل از این فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه هستیم و بهترین فرصت برای انتقال این امر ایام مبارک هفته بسیج است.

وی تاکید کرد :۱۰۰ گروه جهادی در این هفته ۱۰۰ کار جهادی را در شهرها و روستاهای طبس ارائه خدمت خواهند داشت.

خبازی عنوان کرد: افتتاح آسفالت جاده روستای آبخورگ ، افتتاح ۱۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد ،افتتاح ساختمان بسیج سازندگی از برنامه‌های عمرانی این هفته خواهد بود.

فرمانده سپاه طبس خاطر نشان کرد :دیدار با امام جمعه، رزمایش جهادگران فاطمی، برگزاری یادواره‌ها و یادبودهای شهدا ، مسابقات ورزشی برنامه‌های بصیرتی و تربیتی و رزمایش کمک های مومنانه از جمله برنامه‌های این هفته خواهدبود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین