فرمانده انتظامی استان از رهایی نوجوان ۱۵ساله در کمتر از یک ساعت و دستگیری عاملان این گروگانگیری طی عملیات ضربتی ماموران پلیس در شهرستان زهک خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۴۰
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر گروگانگیری نوجوان ۱۵ ساله در سطح شهرستان "زهک" رسیدگی به موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود:ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی محل مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی های لازم ،در کمتر از یک ساعت محل نگهداری نوجوان ربوده شده شناسایی و در عملیاتی موفق این نوجوان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه آدم ربایان با تنگ شدن عرصه به محض حضور ماموران از محل قصد متواری شدن را داشتند،ادامه داد: ماموران انتظامی طی یک اقدام مقتدرانه و برنامه ریزی شده گروگانگیران را غافلگیر و آنان را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهمان ۳۶و ۲۸ساله پس از تحقیقات تکمیلی پلیس علت و انگیزه آدم ربایی را اختلاف مالی دانستند و دو دستگاه خودروی سواری نیز در این راستا توقیف و در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار جلیلیان در پایان خاطر نشان کرد: امنیت کنونی منطقه به سادگی به دست نیامده که با حرکات سو عده ای از مخلان نظم و امنیت خدشه دار شود،بنابراین به مردم اطمینان می دهیم که با تمام توان حافظ امنیت و نظم و آرامش آنان هستیم.

ارسال نظرات