حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اردل، در آستانه هفته مبارک بسیج گفت: بسیج، مردمی‌ ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران است که در آغازین روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با درایت داهیانهٔ امام راحل (ره) تأسیس شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۵۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ دوم پاسدار سید عقیل موسوی، با تبریک فرخنده میلاد باسعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری سلام الله علیها گفت:بسیج، مردمی‌ ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران است که در آغازین روزهای پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، با درایت داهیانهٔ امام راحل (ره) و به پشتوانه‌ ی رشادت، حق باوری و حماسه سازی مردم خداجوی ایران اسلامی تأسیس شد .

وی ادامه داد: شجره طیبه بسیج امروز به جریانی هدفمند و باصلابت بدل گشته است که با تلاش مخلصانه و غیورانه در راه پاسداری از ارزش‌ های اسلامی و توسعه‌ ی گفتمان انقلابی، آینه‌ ی تمام نمایی از پایگاه والای مردمی و حضور مقتدرانه‌ ی جمهوری اسلامی در جغرافیای جهانی را به رخ جهانیان می کشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اردل، اظهار داشت: حماسه آفرینی‌ ها و فداکاری‌ های این نهاد مقدس در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی به ویژه دوران دفاع مقدس و پس از آن بر همگان مشهود است .

وی خطاب به مردم بسیجی گفت: در طلیعه هفته ی مبارک بسیج (۲۹آبان تا ۵ آذر)و سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در پنجم آذرماه سال ۵۸ مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان و فرمانده معظم کل قوا حضرت العظمی امام خامنه ای عزیز مدظله العالی ،صمیمانه ترین تبریک ها را خدمت مردم شریف و به ویژه بسیجیان عزیز شهرستان اردل تقدیم میداریم.

ارسال نظرات