حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد گفت: استان یزد در ایام فاطمیه میزان تعدادی از شهدای گمنام خواهد بود و برنامه‌ریزی برای استقبال، وداع، تشییع و تدفین این شهدای گمنام در حال انجام است.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۶۹
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، منصور زارع، با بیان اینکه استان یزد در ایام فاطمیه میزان تعدادی از شهدای گمنام خواهد بود، گفت: استان یزد از ۱۶ آذرماه میزبان تعدادی از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود و برنامه‌ریزی برای استقبال، وداع، تشییع و تدفین این شهدای گمنام در ایام فاطمیه در استان یزد در حال انجام است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد ادامه داد: مراسم استقبال از این شهدای گمنام روز ۱۶ آذرماه در میدان امیرچقماق یزد خواهد بود و مراسم وداع نیز در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار می‌شود و در روز ۲۶ آذرماه همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز مراسم بدرقه، تشییع و خاکسپاری پیکر شهدا انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه اطلاعات دقیق از تعداد شهدا، زمان و مکان خاکسپاری آن‌ها در استان متعاقبا اعلام می‌شود، عنوان کرد: تعدادی از شهدا در مرکز استان و تعدادی نیز در نقاط مختلف در شهرستان‌های استان خاکسپاری می‌شوند.

زارع افزود: در فاصله زمانی بین ورود شهدا و برگزاری مراسم استقبال از آن‌ها در استان و روز خاکسپاری، برنامه‌های متعددی با حضور پیکر شهدا در مدارس، مجالس و یادواره‌های شهدا در استان برگزار خواهد شد و مردم دارالعباده نیز می‌توانند پیکر شهدا را در معراج‌الشهدا در محل آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) یزد زیارت کنند.

ارسال نظرات